Nevera

gynekológia

(anka) #1

Neviem co dalej som zufala manzel mal milenku z nasej dedine case ked some cakala jeho prve dieta sme spolu 27 rokov keby sa dal vratit cas neviemco by som dala za to v tom case som netusila ze ma milenku ale jednoducho mi stale pripominal ze ma nemiluje aby som sa pobalila aby som isla domov ked sa namnarodila dcera zacal chodit von no aj vdedy som netusila ze snou chodi raz k nam prisla Jedna znama vdedy mala nasa dcera 3 roky a povedala ze jedno dievca je tehotne od manzela no vdedy sa mi zrutil cely svet az potom some si dala tie roky ako som trpela a Len za to ze mal milenku samozrejme som sa ho opytala a on povedal ze to nie je pravda dopoculasom sa ze isla na interupciu ja z mojim velkym srdcom samozrejme som neverila alebo some nechcela verit ze malmilenku tak sme si zili ako by sa nic nestalo on to poprel a ja som mu uverila Ale Teraz ma to zacalo zozierat kazdy den na to my slim nemozem spat niekedy si myslim ze dostanem infarkrt NA vlasne oci som minule videla ako jeho byvala milenka stale zanim pozera a ma svoju rodinu neviem si rady Co man robit base manzelstvo je ine vie Co ma trapi ani sa nesnazi nasu lasku zachranit svoj milenecky vztah ani nezaprel ani nepoprel