Nevera

Neviem co dalej som zufala manzel mal milenku z nasej dedine case ked some cakala jeho prve dieta sme spolu 27 rokov keby sa dal vratit cas neviemco by som dala za to v tom case som netusila ze ma milenku ale jednoducho mi stale pripominal ze ma nemiluje aby som sa pobalila aby som isla domov ked sa namnarodila dcera zacal chodit von no aj vdedy som netusila ze snou chodi raz k nam prisla Jedna znama vdedy mala nasa dcera 3 roky a povedala ze jedno dievca je tehotne od manzela no vdedy sa mi zrutil cely svet az potom some si dala tie roky ako som trpela a Len za to ze mal milenku samozrejme som sa ho opytala a on povedal ze to nie je pravda dopoculasom sa ze isla na interupciu ja z mojim velkym srdcom samozrejme som neverila alebo some nechcela verit ze malmilenku tak sme si zili ako by sa nic nestalo on to poprel a ja som mu uverila Ale Teraz ma to zacalo zozierat kazdy den na to my slim nemozem spat niekedy si myslim ze dostanem infarkrt NA vlasne oci som minule videla ako jeho byvala milenka stale zanim pozera a ma svoju rodinu neviem si rady Co man robit base manzelstvo je ine vie Co ma trapi ani sa nesnazi nasu lasku zachranit svoj milenecky vztah ani nezaprel ani nepoprel

Ahoj Anka, rozhodni sa čo vlastne chceš robiť. Je to tvoj život a len ty si zodpovedná za to, ako s ním naložíš. Ak manžel si našiel milenku, mala by si sa rozhodnúť čo s tým ďalej urobíš. Či to budeš akceptovať, tak ako to je a svojmu manželovi a jeho milenke odpustíš alebo sa postavíš na vlastné nohy ako slobodná mamička. Tým že mu budeš ukazovať ako trpíš, nič nezmeníš. Nehraj sa na obeť, postav sa tomu a začni sa svojho muža pýtať, prečo to spravil. Možno mu chýbalo niečo čo si mu nemohla dať. Opýtaj sa ho či ťa ešte miluje a či ešte chce ostať s tebou. Ak si toto ujasníte a budeš mať jasno, ako na tom ste, či to bola len namotávka, alebo niečo vážnejšie a podľa toho sa môžeš stavať aj k nej. Mala by si mu povedať aj to, že stále na vás pozerá a že to nie je príjemné a buď s tým on niečo spraví, alebo to urobíš ty. Držím prsty.

nemyslis, ze za tie dva roky to uz ma vyriesene??

…myslim si aj ja…ze to uz davno ma vyriesene, vybavene…

predsa uz to je tolko rokov :slight_smile:

UZ S TYM NIC NESPRAVIS. BUD SA S NIM ROZIDES ALEBO MU TO DOKAZES ODPUSTIT A BUDETE SPOLU :slightly_smiling_face:

Myslíš, že je jednoduché odpustiť neveru?

Pre niekoho je to lahke a pre niekoho zasa nie, zalezi od povahy a od toho ako velmi mas toho clvoeka este rad

vobec to nie je jednoduche! kto si to mysli, tak to asi nikdy nezazil! ja by som neveru nevedela nikdy odpustit!!

Ja asi tiež nie ale nikdy som to nezažila takže neviem povedať ako by som sa naozaj zachovala v takejto situácii

Kazdy mame na toto vlastny nazor a aj tak si myslim, ze ked to nastane tak aj tak sa zachovas inak

ja by som asi neodpustila, pride mi to ako najvacsia zrada

asi tak nejak a vies, apon keby bol teda taky chlap a priznal sa

To uz je potom ta zakladna slusnost priznat, ze sa nieco taketo stalo

Prečo si od neho neodišla už vtedy keď ti vravel ako ťa nemiluje? Zamilovanosť robí svoje, áno viem. Ale aj ty si niekedy musíš povedať DOSŤ… ponižovanie a psychické vydieranie nie sú zrovna vyznaním lásky. Odíď on neho, nezostávaj s ním len kvôli tomu, že máte spolu dcéru, to je to najhoršie čo môžeš urobiť. Budeš trpieť ty, ale aj tvoja dcéra tým, že bude vidieť neustále hádky medzi vami dvoma.

preco si myslite, ze este stale ma tento problem? podla mna po styroch rokoch to uz ma vyriesene a podla mna nie su spolu, ved to by co uz bolo!

lebo sa tema zase obnovila ak si si nevsimla :slight_smile: asi potrebuje aj niekto iny pomoct :slight_smile:

Ja som jedného názoru a to takého, že akonáhle je raz vo vzťahu nevera, tak už nikdy ten vzťah nebude taký ideálny a harmonický.

Ahoj, máš to veru ťažké. Nieje jednoduché odísť od rodiny, opustiť manžela a on to možno cíti rovnako. Mala by si sa pozbierať a porozprávať sa s ním a dohodnúť. čo ďalej.

…nie je to jednoduche…ale niekedy je treba urobit taky krok…