Nevidiaci s vodiacimi psami majú sústredenie v Trenčíne

(Admin Zzz.sk) #1

Pätnásť vodiacich psov so svojimi nevidiacimi majiteľmi sa zišlo na sústredení na chate v miestnej časti Trenčína v Kubrici. "Naše stretnutie je zamerané na prácu klientov, sledovanie zdravotného stavu psov a koná sa raz ročne na rôznych mestách Slovenska

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3139-nevidiaci-s-vodiacimi-psami-maju-sustredenie-v-trencine
0 Likes

(Milkaaa) #2

robi to hlavne labrador. Klobud dole. velmi šikovny psík. len sa p neho treba starat a davat mu kvalitnu stravu, potravinove doplnky a dbat aj o jeho zdravie

0 Likes

(Saxoja) #3

takyto psikovia su neskutočne chytrí a šikovní. Zasluřia si to najlepšie hlavne čo sa tyka stravy a starostlivosti. Ved oni sami robia to iste

0 Likes

(Leonka752) #4

čo všetko davate jest vašim psím miláčikom a davate im aj nejake potravinové doplnky?

0 Likes

(Saxoja) #5

skus nejake granule, konzervy a podla toho kolko ma pes rokov skus mu davat aj nejaky vyživu na klby

0 Likes

(Hajeka) #6

ktora značka konzerv a granul je pre psa a mačku ta najlepšia? Ktoru viete doporučit?

0 Likes

(domenicco) #7

To je velmi pekne, ze organizuju taketo podujatia pre nevidiach ludi!

0 Likes

(Hajeka) #8

ano, klobuk dole pred takymi ľudmi. Ale aj ten pes je dobry, že sa toto zvladne naučit a služi svojmu panovi.

0 Likes

(Dalja789) #9

je to pekne gesto, ked sa robia taketo podujatia aj pre takychto ludi a pre psov, ktorí takymto ludom pomahaju, je to naozaj krasne gesto. Tiež mam doma psa a neberiem ho iba ako psa, ale ako člena našej rodiny a podla toho sa k nemu aj spravam

0 Likes

(Martan) #10

preto by sa ku psoviu mala chovat ludsky a dopriat im kvalitnu stravu, zazemie, domov a lasku

0 Likes

(Dalja789) #11

smutne na tom je to, že nie všetci to robia. Ked vidim, kolko ludi sa k psom zle sprava, trhá mi to srdce. Tiež mame doma psa a spravam sa k nemu s laskou. Dostava iba samu kvalitnu stravu, granule, konzervy, potravinove doplnky a je spokojny

0 Likes

(Saxoja) #12

ake granule davaš svojmu psovi? Ktore mu najviac chutia a kde ich kupuješ?

0 Likes

(Milkaaa) #13

dobre je davat psovi pestru stravu, nie iba grnaule, ale striedat to s nejakymi konzervami a občas mu dat i niečo varene, hlavne opatrne so solou

0 Likes

(Leonka752) #14

moja mamka ma psa a viem že obšas mu uvari aj nejake vnutornosti, alebo kusok masa a primieša do granul

0 Likes

(Hajeka) #15

a pridavate aj lososovy olej?

0 Likes

(Leonka752) #16

pridavam ho iba do varenej stravy, ak davam konzervy, granule tak nie

0 Likes

(jakubvo) #17

teraz trochu odveci…aky mate nazor na ten incident, ktory sa vcera stal?..ze toho vodiaceho psa so slepym chlapcom nechceli pustit do restauracie?..

0 Likes

(Dalja789) #18

vodiaci psy su velmi inteligentni a zaslužia si za to čo robia len to najlepšie

0 Likes

(adrena) #19

To je pekne, ze i pre takychto ludi robia sustredenia. Aspon sa medzi sebou spoznaju a taktiez aj psikovia potom lepsie sluzia svojim panom.

0 Likes

(Dalja789) #20

myslíš si, že dostavaju nejaku špecialnu stravu?

0 Likes