Nevidiaci s vodiacimi psami majú sústredenie v Trenčíne

Pätnásť vodiacich psov so svojimi nevidiacimi majiteľmi sa zišlo na sústredení na chate v miestnej časti Trenčína v Kubrici. "Naše stretnutie je zamerané na prácu klientov, sledovanie zdravotného stavu psov a koná sa raz ročne na rôznych mestách Slovenska



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3139-nevidiaci-s-vodiacimi-psami-maju-sustredenie-v-trencine

robi to hlavne labrador. Klobud dole. velmi šikovny psík. len sa p neho treba starat a davat mu kvalitnu stravu, potravinove doplnky a dbat aj o jeho zdravie

takyto psikovia su neskutočne chytrí a šikovní. Zasluřia si to najlepšie hlavne čo sa tyka stravy a starostlivosti. Ved oni sami robia to iste

čo všetko davate jest vašim psím miláčikom a davate im aj nejake potravinové doplnky?

skus nejake granule, konzervy a podla toho kolko ma pes rokov skus mu davat aj nejaky vyživu na klby

ktora značka konzerv a granul je pre psa a mačku ta najlepšia? Ktoru viete doporučit?

To je velmi pekne, ze organizuju taketo podujatia pre nevidiach ludi!

ano, klobuk dole pred takymi ľudmi. Ale aj ten pes je dobry, že sa toto zvladne naučit a služi svojmu panovi.

je to pekne gesto, ked sa robia taketo podujatia aj pre takychto ludi a pre psov, ktorí takymto ludom pomahaju, je to naozaj krasne gesto. Tiež mam doma psa a neberiem ho iba ako psa, ale ako člena našej rodiny a podla toho sa k nemu aj spravam

preto by sa ku psoviu mala chovat ludsky a dopriat im kvalitnu stravu, zazemie, domov a lasku

smutne na tom je to, že nie všetci to robia. Ked vidim, kolko ludi sa k psom zle sprava, trhá mi to srdce. Tiež mame doma psa a spravam sa k nemu s laskou. Dostava iba samu kvalitnu stravu, granule, konzervy, potravinove doplnky a je spokojny

ake granule davaš svojmu psovi? Ktore mu najviac chutia a kde ich kupuješ?

dobre je davat psovi pestru stravu, nie iba grnaule, ale striedat to s nejakymi konzervami a občas mu dat i niečo varene, hlavne opatrne so solou

moja mamka ma psa a viem že obšas mu uvari aj nejake vnutornosti, alebo kusok masa a primieša do granul

a pridavate aj lososovy olej?

pridavam ho iba do varenej stravy, ak davam konzervy, granule tak nie

teraz trochu odveci…aky mate nazor na ten incident, ktory sa vcera stal?..ze toho vodiaceho psa so slepym chlapcom nechceli pustit do restauracie?..

vodiaci psy su velmi inteligentni a zaslužia si za to čo robia len to najlepšie

To je pekne, ze i pre takychto ludi robia sustredenia. Aspon sa medzi sebou spoznaju a taktiez aj psikovia potom lepsie sluzia svojim panom.

myslíš si, že dostavaju nejaku špecialnu stravu?