Neviem ako ďalej, poradí niekto?

Prosím poradí mi niekto kde sa mám obrátiť? Som v 6 mes. tehotenstva a cítim sa špatne. Môj problém spočíva v tom, že nemôžem normálne fungovať ako ostatné tehotné ženy. Keď som dlhšie na nohách, mám problém pohybovať sa. Svalstvo na celom tele mi stuhne a nemôžem vôbec chodiť, otáčať sa, zobrať do rúk dáky predmet. Dostávam krče do nôh, rúk a celého tela. Keď som bola za neurológom, nie raz, tak mi napravil chrbticu a povedal, že to bude dobre. Ale nie je. V poradni mi môj lekár zasa povedal, že tehotenstvo je tehotenstvo a to niečo odnáša. Som tak nešťastná. Bojím sa o svoje bábo, že porodím predčasne. Mal niekto v tehotenstve taký problém?

Skús na tie kŕče užívať magnézium, pomôže to. Kŕče sú v tehotenstve bežné, ale nesmie sa to zanedbať, môže to súvisieť s nedostatkom Mg lebo jeho ďalší nedostatok by mohol viesť až ku kontrakciám, čo sú vo svojej podstate tiež kŕče.

Ďakujem Andrea, ale to nepomáha. Bola som už aj v nemocnici a dávali mi infúzie Mg, aj ho naďalej beriem Magne B6 po 2 tab. denne, ale nepomáha to. Asi zostáva len dúfať. Dnes ráno som myslela, že nevstanem z postele, Fňuk.

Ahojte byby. Viete si predstaviť, že by toto všetko absolvoval muž? Boh asi vedel prečo toto všetko nahádzal na plecia ženy. Každé tehotenstvo je iné. Možno pri dalšiom sa iba usmeješ nad terajším problémom. Aj ja som bola na Mg infúzkach aj na udržiavaní, otvárala som sa. Ale treba dodržiavať aj pitný režim, nezabúdeť, teraz to zásobuje dve bytosti. Vtedy tiež vznikajú krče. Za pokus to stojí. Pa a pekný dník.

Ďakujem za povzbudenie. Ja viem, že to stoji za to, ale mám strach aj keď som si vedomá, že strach nepochádza od Boha. Nie je to prvé tehotenstvo. O to mám väčší strach, lebo na to bábo sa už netešíme len s manželom, ale chceli sme ho aj hlavne kôli naším 4 deťom, ktoré túžili mať ešte súrodenca. A túžba splniť sen nie len im, ale aj sebe sa nedalo odolať. Požehnané dni.

Zdá sa, že ide o neurologický problém, treba znova vyhľadať neurológa, alebo zmeniť? Prajem veľa šťastia.

Ďakujem elinor budem musieť lebo to nezvládnem, ale tu v Prešove je to problém, išla by som hoci kde, len aby som vedela, kde je problém. Krásne dni.