Nezabrali mi už 2 antidepresíva. Čo teraz?

Ja beriem Amitriptylin, Noveril, Lexaurin. Tiez mavam busenie srdca, nemozem sa nadychnut, bolesti hlavy, bolest krcnej chrbtice, tocenie hlavy. Depresie nemam, akurat, ze bez Lexaurinu uz nezaspim a v noci sa vzdy zobudim s tym, ze niekto ma prenasleduje, vzdy sa zobudim vylakana. Je to asi odvtedy, ako mi pridali Noveril, ako by som mala nieco v hlave poskodene.

To hucanie v hlave, tlak v usiach, zavrate, kutiky, porucha reci bolo z antidepresiv. Potom vam nepasovali. ja mam aj teraz take tlaky do hlavy a to som vypila kavu. To uz clovek nemoze pri tychto chorobach ani kavu vypit. Piskanie v usiach, az take tlaky do usi a mala som ich cervene a tiez kutiky som mala cele Vianoce lebo nebol Noveril, tak som ho nebrala. predtym som ho brala 4 roky a uz ho asi 5 dni. JA SI myslim, ze po tom Noverile mam take vselijake myslienky v hlave. Najlepsie by bolo nebrat ziadne AD. POvedala som to v stredu aj mojej psychiatricke. Tie lieky nestoja za nic. Uz som ich brala asi 10 druhov ako Cipralex, Protiaden, Oxazepam, XANAX, Asentra, Hypnogen iba 1 tabletku a mala som jej dost, VElafax. Vsetky tie lieky maju rovnake vedlajsie ucinky.

Ja uz uzivam antidepresiva uz 12 rokov. TO JE dozivotne. A je mi rovnako, ba niekedy aj horsie.

Uziva niekto z vas Noveril? Ako sa po nom citite? Ja sa po nom necitim najlepsie. Mam bolesti chrbta, vysoky tlak, velmi sa mi zhorsil zrak- uz mi hrozi vysoky ocny tlak a to mam vsetko po noverile. Ak ho uzivate prosim napiste, ako na vas posobi. Dakujem

To hucanie a tie stavy ste mali pravdepodobne po tritticu, ja ho beriem a mam po nom zle vsetko

Ahoj totomistee som mala aj ja je to po triticcu ver mi naozaj ved ja som nemohla ani hovprit dobreze som sa neplazila schudla som13 kg za mesiac ! vsetci mysleli ze mam rakovinu je to svinstvo to triticco nikdy v zivote uz rivotril je v pohode suu to dobree kvapky na spanie atd, vsetko vsetko bolo zlee dufam ze si ich uz vymenila nevnimala som ani autaa ked som isla cez cestu hotovaaaaa som bola

Ahojte. Ktoré AD Vám zabralo najlepšie a najrýchlejšie prosím? Momentálne užívam Trittico a Lexaurin pokiaľ mám veľmi veľkú úzkosť len pretože viem že je návykový tak s ním opatrne. Mám pocit že to vôbec nezaberá, beriem ich už dva týždne a niekedy ma prepadajú neskutočne stavy úzkosti, smútku, plaču a depresie, doslova sa neviem prinútiť nikam ísť už dva týždne som nebola a domu sama nikde, pretože mám pocit že odpadnem alebo sa mi niečo stane a záľuby ktoré som predtým milovala či práca sú pre mňa tabu. Stále mám nepokoj a stavy úzkosti neviem kam s konopy, lekár vravel že to zaberie tak do týždňa vo vyšších dávkach ale vôbec žiadna zmena a to som AD nikdy nebrala len teraz.