Nezabúdajte si chrániť oči aj zime, tak na horách ako aj v meste

Zdroj: redakcia


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14211-nezabudajte-si-chranit-oci-aj-zime-tak-na-horach-ako-aj-v-meste

presne, oci su dolezite a preto sa treba o ne starat

Treba si chranit veru je to velmi dolezite :wink:

Oči si treba chrániť stále!!! A treba si hlavne dopriať poriadne slnečné okuliare!

Je pravda, že okuliare, ktoré nie sú z optiky, slnečné myslím, kazia zrak viac ako keby sme nemali okuliare vôbec?

kvalitný očný krem je základ každého rána. O okolie oči sa treba starat nielen v zime, ale vždycky, po celý rok

a ktory krem je dobry okolo oci?? porad nejaky :slight_smile: :wink:

Myslíš na vrásky? Alebo na čo by to mal byť krémik? Aký?

Na horách to fakt býva nebezpečné, keď je jasno a svieti slnko. Vysokohorské slnko je najhoršie!

Tak ja osobne si oči chránim maximálne. Mám asi trojo slnečných okuliarí. Hoci ma to troška stálo predsa len si na ne dávam pozor takže zatiaľ som žiadne nezničila alebo nestratila. Šošovky najčastejšie nosím do práce hoci kým som našla také čo ma nedráždili tak to trvalo. Vyskúšala som niekoľko značiek a nakoniec mi úplne sadli jedny čo mi ponúkla pani v Grandopticale keď som zháňala nové rámiky. Je to super pocit keď nič v oku necítim ako rezanie a tak.

@Drika je fajn, ze si takto podctivo chranis oci, je to velmi dolezite len nie vsetci si to mozu dovolit, tolko penazi dat len do okuliarov!

tak radsej si nekupim nove saty jeden mesiac, ale zainvestujem do dobrych okuliarikov :wink:

1 Like

…danicina spravny pristup!!..

1 Like