Neznamy virus

(michaela) #1

Dobry den, chcela by som sa opytat na jednu vec tykajucu sa vysokej horucky. Priatel ma uz tyzden vysoke horucky od 39 do 40,3. Od soboty je v nemocnici a aj po podavani infuzii a liekov na znizenie teploty nic nepomaha. Ma zdurenu uzlinu na lavej strane (myslela som, ci to nie je mums). Momentalne uz 3 den lezi v lade, aby mu klesla teplota a stale nic. V sobotu aj vceru mu brali krv a na vysledky stale cakame. Lekari nevedia co to moze byt. Pocula som, ze by to mohol byt aj nedostatok krviniek - leukemia. Stale trpneme a nevieme co bude dalej. Ci je to len nejaky virus, alebo nieco vaznejsie.

(Alina) #2

Ahoj, je mi lúto, ze je Tvoj priatel chorý. Robili mu testy aj na Boreliózu? Prajem mu skoré uzdravenie!

(michaela) #3

Ahoj, dakujem za mail. Brali mu krv a vysledky snad dnes. Dozvedela som sa, ze u nho v praci bol jeden znamy, ktory tam vzdy dojde s nejakou chorobou a moj priatel je uz druhy den chory, alebo ho nieco boli. Ma zdurenu aj uzlinu, myslis, ze to moze by ta borelioza? Inak v sept. 08 bol v Egypte, snad nieco nechytil tam.