Neznamy virus

Dobry den, chcela by som sa opytat na jednu vec tykajucu sa vysokej horucky. Priatel ma uz tyzden vysoke horucky od 39 do 40,3. Od soboty je v nemocnici a aj po podavani infuzii a liekov na znizenie teploty nic nepomaha. Ma zdurenu uzlinu na lavej strane (myslela som, ci to nie je mums). Momentalne uz 3 den lezi v lade, aby mu klesla teplota a stale nic. V sobotu aj vceru mu brali krv a na vysledky stale cakame. Lekari nevedia co to moze byt. Pocula som, ze by to mohol byt aj nedostatok krviniek - leukemia. Stale trpneme a nevieme co bude dalej. Ci je to len nejaky virus, alebo nieco vaznejsie.

Ahoj, je mi lúto, ze je Tvoj priatel chorý. Robili mu testy aj na Boreliózu? Prajem mu skoré uzdravenie!

Ahoj, dakujem za mail. Brali mu krv a vysledky snad dnes. Dozvedela som sa, ze u nho v praci bol jeden znamy, ktory tam vzdy dojde s nejakou chorobou a moj priatel je uz druhy den chory, alebo ho nieco boli. Ma zdurenu aj uzlinu, myslis, ze to moze by ta borelioza? Inak v sept. 08 bol v Egypte, snad nieco nechytil tam.