Nivea - skúsenosti s kozmetikou

Ahojte. Chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti s kozmetikou nivea. Ja som od nich kremik pouzivala naposledy pred rokmi. Teraz som si chcela kupit zas, ale vsetci ma odradzaju, vraj sa Nivea za posledne roky otrasne zhorsila, ze nebudem spokojna. Tak co myslite?

Nivea voda poholení “rulez”. Nie len, že nedráždi kožu, ale aj ošetrí. Teda aspoň pre chlapov. Ale Gillette je lepší v tom, že to aj vonia a po Gillette mám lepšiu pleť. Neodporúčam ale nikomu Nivea balzam po holení, lebo z toho akurát vylezú tzv. jebáky.

1 Like

Ja osobne tiež používam iba Niveu a aj môj priateľ začína meniť svoju doterajšiu značku kozmetiky. Sme spokojní.

Som psoriaticka a bezna parfumovana kozmetika mi moze narobit viac zla ako osohu. Lekar mi odporucil pouzivat kozmetiku bez zbytocnych umelych pridavkov a voni. Ako priklad uviedol Niveu. A som spokojna.

Ja som viackrát skúšala rôzne značky krémov, i z lekárne drahšie krémy, ale vždy som sa aj tak vrátila k nivea značke. denný, nočný, očný krém, čistiace pleťové mlieka i vody i odličovač vodeodolného make-upu. Sú najlepšie. I telová kozmetika, len šampóny mi nevyhovujú. Každý si musí sám vyskúšať, čo jemu vyhovuje a nepýtať sa takých, čo to ani nepoužívajú, len “vraj počuli”.

Ahoj, ja používam už dlhé roky iba značku Nivea. Neuvádzaš koľko máš rokov a akú náročnú máš pokožku. Nivea Visage oxygen je veľmi dobrý pleťový krém, pretože ti prekysličí pokožku a rozjasní. Efektívnejšie bude ked budeš kombinovať denný aj nočný pleťový krém. Pokiaľ máš veľmi citlivú a suchú pleť, tak by som ti tento výrobok neodporúčala. Skús potom Nivea visage senzitive balance, je veľmi vhodný pre citlivejšiu pokožku.

Dobrý den, rád bych obdaroval moji manželku, která je Slovenka nějakým hezkým dárkovým balíčkem kosmetiky, Niveu ještě nezkoušela, ale pořád mluví o kosmetice zde této firmy
https://tatogroup.com/cs/1650-kosmetika , sbírám názory a zkušenosti, máte někdo zkušenost? díky.

a mne by si taktiez vedela poradit, ktory krem by bol na moju plet vhodny?:joy::joy::joy::joy::joy:

nie je najhoršia, ale osobne preferujem radšej Dove. Skus pozriet sem, maju nižšie ceny než normálne v drogerii https://www.notino.sk/dove/

Len nivea by som povedala, že krajšie vonia :wink:

Benromino,

myslim, ze u chlapa to je uplne jedno aky krem si na tvar dava… :smiley:

ja tiez som to kedysi vobec neriesila :smiley:

a si na to doplatila…ci?..

@oxantela - čo si kedysi vôbec neriešila? Krém na tvár? To si robila chybu!!

Len tiež aj kvalitu treba riešiť :wink:

myslíte si že to není kvalitná značka kozmetiky?

Myslim hlavne, ze su aj kvalitnejsie :slight_smile:

tak táto značka je na trhu už dlho, takže aj kvalita je fajn!

Myslis, ze bez teba by som to nevedela? Dnes uz viem :smiley:

Si dospela do toho, čo?