Noc výskumníkov 2013

Počas Noci výskumníkov môže verejnosť v košickej Optime navštíviť aj stánok venovaný chrápaniu a jeho liečbe



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13693-noc-vyskumnikov-2013

Ked spolupracujete dr. Tormasiovou, tak to nebude ktovie co, pretoze ja a moja manzelka mame s nou zle skusenosti. Doteraz sme o tom mlcali, ale po precitani tohoto clanku som to nevydrzal a musim napisat pravdu o tom, ako liecila pani akoze doktorka moju manzelku z nespavosti. Pri prvom vysetreni sa len vypytovala na vsetko mozne - chapem, potrebovala dake informacie, po objednani prislube, ze bude hospitalizovana na odd. neurologie sme sa dostavili do nemocnice L. Pasteura, kde na nase prekvapenie hospitalizovali manzelku na psychiatriu a to bol zaciatok problemu. Ja som vypisal vsetky lieky, ktore manzelka brala na nespavost na papierik, ale podla vsetkeho tenzoznam liekov nikto ani neprecital, pretoze manzelke zali ordinovat tie iste liky, ktore brala na zaciatku liecby, a ktore jej uz nezaberali. Takze vysledok bol nulovy. Jedine, co jej urobili bolo dake vysetrenie, kde jej na celu hlavu popripinali kabliky a vysledok zaznamenal pristroj. Po tyzdni nepatia jej povedali, ze bez dobreho lieku nezaspi, ale nedali jej nic, akurat jej chceli dat daco na upokojenie. A to bol vrchol, hlavne ked vtedajsia primarka psychiatrickeho odd. bola arogantna a ukludnila sa az po mojom zvyseni hlasu a zacala sa velmi ospravedlnovat, ked sme povedali, ze ideme prec. Doteraz sme nenasli ziadne zariadenie, ktore by nam pomohlo, ale aspon neni nikto na nas arogantny. Taketo skusenosti mame s Kosickymi lekarmi.