Nočné pomočovanie sa v dospelosti

Dostal sa niekto z nočného pomočovania v dospelosti, alebo už nemám šancu? Liečím sa od dieťaťa, ale zatial sa mi nepodarilo vyliečiť a mám už 29. Neexistuje už nič, čo by som nevyskúšala. Inak som zdravá. Prešlo to niekomu v dospelom veku?

Ahoj ja tiež sa pocikávam a pokakvam do plienky nosím stále 24 / 7 365 dni stále a neriešim to ak chceš tak my napíš na email tento sladecek.pavol@gmail.com môj vek je 29 rokou.

Cvicte s panvovymi svalmi, vecsina cvikov prebieha na chrbte, bicyklujete nohami a do roznych cvikov zapajate postupne aj brusne svaly a panvu, neskor prejdite n a dychove cvicenia. Podla toho, ktora cast je oslabena.
Na mocove cesty, ak ich mate zapalene, dostat kupit v lekarni tabletky. U mužov sa toto riesi urologickymi liekmi na prostatu.

Http://www.coloplast.sk

Janka napište mi pomožem vam s vašim problemom lime@atlas.sk

Sedacie svaly sa daju prebudit k cinnosti aj pomocou masaznych pristrojov, ktore zakupite v najelektro alebo cez alza. sk. Maju aj infrracervene ziarenie na uvolnenike svalov a krcov. Mne osobne pomohol infrared masage maser. Jednoducho mi rozmasiroval a uvolnil panvove svaly a aj sedaciu cast tela. Po case ustali stale potreby na vc aq aj sa mi lepsie chodi.

Zaoberám sa biofrekvenciou a hypnózou. Takéto “pocikávanie sa v dospelosti”, ale aj v detskom veku riešim veľmi často. Ak máš záujem sa z toho dostať stačí sa ozvať. Je to jednoduché a rýchle, bez nepríjemného vyzliekania alebo psychickej traumy.