Nová liečba zlomenín

Pokroky vo vede sa odrážajú v každej oblasti medicíny. Najmarkantnejšie je to vidieť pri vývine nových molekúl a liekov.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/11864-nova-liecba-zlomenin

No z tohto clanku tak akurat sa mi depresia vratila. Utrpela som v praci pracovny uraz, 28.02. tento rok, mala som sadru, vsetko som dodrziavala ako mi lekari povedali. Doteraz som na PN, co mam aj ja sudeckov syndrom, cele noci sa budim na bolest, analgetika mam, ale aj tak, boli ma ruka, chodim na rahabilku, uz 4. mesiac, si vezmite, ze denno denne cestujem do Serede. Este, ze mi uznali urazovy priplatok, lebo financne bych to nezvladla. Normalne chodim psychiatricke. Nemohla by poziadat o invalidny dochodok? Aspon polovicny, kym sa nezbavim Sudeckovho syndromu? A da sa ho zbavit? Mozete mi odpisat prosim. Dakujem

Dobry den. Mal som pred troma tyzdnami uraz pri ktorom som si zlomil stavec TH 12 kompresna zlomenina s klinovou deformaciou. Mozem sa spytat po akej dlhej dobe by som sa uz mohol postavit a prejst sa aspon na WC alebo do sprchy? Dakujem

mne pomohol na rychlejsie zotavenie pri zlomenine zapastia wobenzym, urcite odporucam