Novým riaditeľom Fakultnej nemocnice v Trnave je Martin Tabaček

Novým riaditeľom Fakultnej nemocnice (FN) v Trnave sa stal doterajší námestník pre ekonomické a prevádzkovo-technické činnosti Martin Tabaček.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1741-novym-riaditelom-fakultnej-nemocnice-v-trnave-je-martin-tabacek

čo keby pan riaditel najprv zvišil starostlivost o pacientov v nemocnici,nemyslimže su naši lekari tak zle plateni stači pozriet na čom sa vozia to vravi za všetko.rychla zachranka tam doviezla mojho otca po epileptickom zachvate,lekar si neprečital že musi byt minimalne 15h.na kysliku a po 3 dnoch spravili z neho človeka ktory nespoznava vlastnu rodinu,takže pan riaditel upracte si najprv doma

to som zasa ja ta ista.uz mozu byt vsetci spokojni otec zomrel,vyslo im to zasa sa zbavili jedneho otravneho pacienta.niekedy ked clovek sleduje niektorych zamestnancov,cest vinimkam tak ma pocit,ze by pacientov najradsej uspali aby uz neotravovali.uz len to ze prisli do prace ich vycerpa a este aj robit!kto vie, keby bol moj otec nejaky hlavač určite by ešte žil,ale bol len obyčajny človek a tak sa s nim 19.8 2008 rozlučime navždy.milovala som ho, bol pre mna ten najvačši ved to bol moj otec

dnes davali v spravach ako 3rocny chlapec zachranil mamu lebo vytocil zachranku.spravil to aj moj synovec ked jeho dedkovi prislo zle,myslite ze ho vypoculi!polozili mu telefon aj to by mohli davat v spravach