O testovanie na rakovinu hrubého čreva a konečníka je veľký záujem

Aj v tomto roku by sa na Slovensku malo pokračovať v minipilotnom projekte skríningu rakoviny hrubého čreva a konečníka



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/7818-o-testovanie-na-rakovinu-hrubeho-creva-a-konecnika-je-velky-zaujem

Dobrý deň, veľmi ma zaujal Váš článok a taktiež som videla aj reportáž p. Špankovej v TV…Kedže bolo povedané, že test je nenáročný a je možné si ho aj vyhodnotiť doma,prosila by som Vás o jeho zaslanie

Dobrý deň, prosím o zaslanie testu. Ďakujem

Pekny den.Prosim vas o zaslanie troch testov,pre mna,manzela a moju mamu.Dakujem velmi pekne

Veľa som prečítala o vyšetrení hrubého čreva na základe testu.
Prosím Vás o zaslanie testov pre mňa a manžela, keďže máme už po 50-tke.

Adresa: Oľga Káčerová
Rudinská 201
02331 Rudinská
to je adresa na zaslanie testov.

Manžel: Jaroslav Káčer

Ďakujeme

Mám záujem o test. Momentálne som dovršil 50-ku.
Peter Varga
Sídlisko 1, číslo 997/4
09301 Vranov nad Topľou

Dobrý deň,
tiež by som mala záujem o zaslanie testu. Ďakujem.

Dobrý deň.Ja by som mala záujem o zaslanie testu pre moju maminu.Vopred veľmi pekne ďakujem.

Prosil by som o zaslanie testu na rakovinu hrubého čreva 2 ks ďakujem

Ladislav Šimončič
Novomeského 41
949 11 NITRA

Dobrý deň! Prosím o zaslanie testu na rakovinu hrubého čreva. Ďakujem.

Helena Moščáková
Tr. SNP 49
04011 Košice

Dobrý deň.
Prosila by som o zaslanie testu na rakovinu hrubého čreva.Nespadám síce do kategórie vekom , ale môj otec toto ochorenie mal.Ďakujem.

Štefánia Čavarová
Borová 95
919 61 Ružindol

Dobry den,

prosim o zaslanie testu na rakovinu hrubeho creva 2ks. dakujem

Jaššo Jozef
Mojzesovo 175
941 04 Mojzesovo

Po prečítaní tohto článku som zistila,že obaja s manželom spĺňame podmienky na zaslanie testu.Ja som mala pred 3 rokmi zápal hrubého čreva a manžel dovŕšil 50tku.
Preto prosím o zaslanie 2ks.Ďakujem
Zuzana Benkoczka
Lenardova 12
851 01 Bratislava

mohol by som požiatať o tester rakoviny hrubeho čreva nakolko mam s manželkou 53 rokou a naši rodičia su postihnuty toutom zakernou chorobov dakujeme

Prosím Vás o zaslanie testu na rakovinu hrubého čreva.
ďakujem
Horváthová

Prosím o zaslanie testu na rakovinu hrubého čreva, dakujem.

Prosila by som o zaslanie testu na rakovinu hrubého čreva 2 ks.

prosim o zaslanie testu na rakovinu hrubeho creva.dakujem

Dobrý deň, mám 52 rokov a v rámci preventívnej prehliadky aj ja som dostala test od svojho praktického lekára a stalo sa mi to, že som ten test spravila zle, nakoľko podľa mňa nie je dostatočne preložený predklad testu. Ja som test urobila na nesprávnu stranu a tým som ho znehodnotila. Teraz neviem, či budem môcť zopakovať ten test ešte tento rok.

Prosím o zaslanie testu na rakovinu hrubého čreva. Ďakujem