Obrazok, ktory ma v sebe hodnotu

Caute, kamos je umelec a predava obrazy vo svajciarsku, nemecku, skandinavii a irsku, odtial ma najviac odberatelov a predava ich za tisicky eur, no teraz sa rozhodol ich predat na slovensko a kedze j eto umelec a ti su strasne divni, rozhodol sa pre bazos, tak mu pomahal zviditelnit jeho obraz… tu je link - https://ostatne.bazos.sk/inzerat/117429597/lifeline.php tento obraz dal za zlomok sumy, nakolko je to uplne prvy, ktory tu dava a je to jeho “testovacia” verzia, ci v tom bude pokracovat. Tak ja len tolko, ti, co su na taky minimalisticky styl mozno ocenia. :slight_smile: papaaaa peknu nedelu

za toto tolke peniaze??

fu tak to uz by som fakt asi nemohla vediet co s peniazmi aby som toto kupila :smiley:

No to je fakt asi iba pre umelcov nejakych :smiley:

preco to ma taku hodnotu? teda malo by mat?

To teda netusim, akoze umenie asi moc nechapem ale to by som musela mat kopec penazi aby som mohla taketo peniaze dat za nejaky obraz

:rofl: good luck :+1: meno umelca?

Neviem ci je to nejaky umelec :smiley: Mozno poulicny :smiley:

Nedegradoval by som poulicnych umelcov.

nemyslím, že by to tak myslela jak si to pochopil… :slight_smile:

mna by zaujimalo jak dosiel k takejto hodnote

najprv by ste museli dat prijatelnejsie cifry za tie obrazy a potom by sa vam mozno podarilo ich predat.

cakaj v lete mikulasa, ze budu lepsie ceny :smiley:

to nemyslis vazne. toto ma byt akoze zlomok ceny? prepac ale moja cera by to nakreslila mozno este lepsie

no asi tak nejako :smiley: :smiley: ale no chapes, take peniaze za taky nudny a o nicom obraz? ako fakt neviem, kde na tu cifru prisli.

Tak každý máme iný vkus :wink:

Podľa mna je to pekný obraz :slight_smile: aj keď máte pravdu, tá cena je trochu prestrelená

Nechápem, prečo to tu všetci tak hejtujete :thinking:

Ak sa niekto vyzná tak dokáže oceniť. Ja sa v malbách moc nevyznám