Oči, slnko a slnečné okuliare

to ja nemôžem mať také drahé lebo ja to zakaždým niekde nechám

:smiley: :smiley: Tak to si potom ako ja. Tiež som už kopu stratila.

Ja odkedy mám po operácii očí a som oveľa viac citlivejšia na slnko, tak veľmi oceňujem kvalitné slnečné okuliare :smiley: Ale samozrejme tie ceny sú často veľmi prehnané. Ja to vždy riešim tak, že čakám na nejaké výpredaje, počas leta je toho dosť, aj v optikách. Nedávno keď som šla po meste som v jednej optike dokonca videla, že mali 70 % dokonca už aj na zľavnené okuliare.
Ja často využívam aj zľavové portály, nech nemusím behať po meste a pozerať, kde majú kedy zľavy, je to dosť praktické a pomôže to ušetriť.
Napríklad https://www.kodino.com/sk/

Kde si bola na operacii oci? A co ti konkretne robili?

su tie zlavy fajn?..ozaj sa to vyplati?..

mala som operáciu laserom na odstránenie dioptrii. Už sú to 4 roky a nemôžem byť viac spokojná. Robili to v Žiline - Doftall

Samozrejme, tam nemáte čo stratiť :slight_smile: Proste si pozriete, kde majú aké zľavy, prípadne zľavové kódy a môžete pekne ušetriť.

napr ja som bola vo Fashionoptik aj na vyšetrenie zraku aj potom som si kúpila okuliare s UV filtrom, lebo mám citlivý zrak. Dávam si na nich pozor, aby sa nepoškriabali a fungujú dobre, nemožem sa sťažovať fakt.

To je čo za optiku?? Tá nie je nejaká známa, aspoň ja ju nepoznám

To nepoznám ani ja vôbec, to je nejaká nová?

ale ved optik je uz vela, ale podla mna treba radsej ist do nejakej znamejsej :wink:

treba si hlavne teraz davat pozor, lebo teraz je to slnko najagresivnejsie…

1 Like

To je pravda! Ale zase na druhej strane aspon dobre opaluje

opaluje, vcera som dve hodiny sedela na slnku a veru ze ma opalilo. som teraz ako taky rak cervena :smiley: :smiley:

Vazne?? A si sa aj natrela nejakym ochrannym faktorom ci si na to kaslala?