Odborníci informovali o liečbe sklerózy multiplex a novom prípravku natalizumab

Dobrý večer, mohli by ste poradiť, ako sa jej zbavím? Moja vďačnosť by bola nekonečná… V.

Aka by bola cena za 1 balenie REVIE, prosim?

Ahoj, diagnozu SM mi diagnostikovali asi premesiacom, a od vtedy užívam tbl. ako Metypred, Famotidín, Pirabene, Vit. E, Kaldyum a Milgamma N… Chcem sa opýtať či by som túto liečbu mohla nahradiť užívaním spomínaneho likeu Revia ?.. alebo sa mám radšej poradiť s lekármi, kedže nemám ani 20 rokov. … Mám ešte jednu otázku… V nemocnici mi poveddali že to zastavili, môže to byť pravda ?.. vopred dakujem

Ahoj Olina
Ja som dostala diagnozu pred dvoma dnami. Sama este o svojej liecbe vela neviem, asi sa dozviem viac o par dni. Kto ti v nemocnici povedal ze to zastavili? Zastavili chorobu? Doktori sa mozu snazit spomalit postup choroby liekmi ale nie zastavit. Aspon zatial nie. Ak rozumies anglicky odporucam ti zahranicne stranky napriklad http://www.overcomingmultiplesclerosis.org/ je tam vela tipov na to ako sa aktivne pricinit k tomu aby si sa citila lepsie.
Prajem ti vela stastia.

Pán Peter Prosím o kontakt na Vás. Mám 2 mesiace diagnostikovanú SM a nič sa nedeje / žiadna liečba, na slovensku je to bohužiaľ tak, čaká sa ževraj na odobrenie liečby zdravotnou poisťovňou /. Bojím sa, mám 18 rokov. S pozdravom Veronika

D. vecer
prosim vas
naposte mi ako
moc dakujem

Zdravim vas, som dedikom na Unive. nemoc. b ke. Ma dostupne lieky Gilenienia. 0902447324
Su to orginali, moja cena 270e

Na Slovensku je tento liek na predpis, no nie pod názvom Revia, ale Adepend. Obsahuje naltrexon, stojí 46 euro, ak si ho pacient v plnej miere hradí sám. Žiaľ asi len výnimočne sa u nás nájdu lekári, ktorí by mali skúsenosť s liečbou nízkymi dávkami naltrexonu, no ak máš známeho lekára, recept možno zoženieš.