Odburanie toxinov pri chudnuti

Docital som sa, ze toxiny sa pri ukladani viazu hlavne na tuky v tele a ze tukova zbernica funguje na systeme LIFO (last in first out) - posledne pridany tuk telo spotrebuje ako prvy, takze je mozne, ze ludia, ktori maju tukove zasoby mozu mat niekolkorocne zasoby tukov a na nich naviazane toxiny v tele a nosit si taketo poklady zo sebou. Pri chudnuti sa tieto toxiny uvolnuju pomaly z tela, ako sa aj tuky pomaly rozkladaju zo zasobarne a su roznasane v krvi po celom tele. Niektorym ludom to sposobuje bolesti hlavy, niektorym zapaly, mate niekto skusenosti s riadenym a systematickym chudnutim a rozoznavanim tychto priznakov od priznakov inej choroby? Mne pri detoxikacii, ktoru postupne vykonavam uz mesiac a chudnem pri nej 100 - 300 g denne uplne zbelel jazyk a zacalo sa mi zapalovat hrdlo, zbelel mi jazyk - uplne biely hruby povlak, taketo priznaky som nemal uz niekolko rokov, no viem, ze davnejsie som maval hrdlo casto zapalene, mozu to byt zostatkove toxiny zo starych tukov? Dakujem.