Odstránenie jaziev po akné

Ahojte, nemáte niekto náhodou skúsenosti s odstránením jaziev po akné? Netuším vôbec kam by som si to mala ísť dať urobiť. Kvalitnú kliniku si podľa stránky neviem vybrať :slight_smile:

Ahoj. Ja chodim k Dr. Haidovi v Blave, neviem odkial si? Ma sukromnu ambulanciu v Petrzalke. Ako dermatolog je velmi mily, uctivy. Chodila som a aj teda chodim na IPl. Tie jazvicky mam uplne jemne, takze tato ipeelkova trapia je fajn. Vies, nasa pokozka nebude vyhladena ako so zehlickou, ale som spokojna. Ved uvidis ku komu sa rozhodnes. Je to na tebe. pekny den

Ahoj, mne pomohli v Mediskine v BA. Po absolvovani osetreni sa sice jazvy uplne nestratili, ale nie su uz take vyrazne a je ich aj menej vidiet. Dufam, ze som pomohla

A ako to tam prosimt a prebiehalo? kolko uz pocitujes to podrazdenie pokozky? vdaka

Aj ja som bola na zakroku v Mediskine a mozem okrem odborneho zakroku povedat ze maju naozaj mily personal :slight_smile:

To vazne? tak to si ma teda potesila :slight_smile: vies mi aspon letmo popisat ako to bude vyzerat? neviem si to presne predstavit a chcem byt pripravena nech sa nestane nejaky trapas : / dakujem

Tak hovoris ze v Mediskine je to OK… no ja beriem stale antikoncepciu a vyhodili sa mi take nei moc najkrajsie skvrnky na tvari a chcela by som to odstranit tiez

No tak to chod do Mediskin v BA pomozu ti ja uz tuto otazku neriesim… objednala som sa spravilo sa to a nechcem sa chvalit ale vyzeram krajsie :slight_smile:

Ano? si spokojna? no pozerala som si uz aj na nete nejake info o Mediskine a vyzera to na kliniku na urovni… vies mi prosim ta este popisat v rychlosti ten zakrok? nech sa nemusim stresovat… dakujem

Jj klinika na spickovej urovni predsa len je to zasah do tvojho tela a len tak niekomu by som sa bala zverit… vysledky som spozorovala cize nie su to len reci :slight_smile:
zakrok bol jednoduchy bezbolestny najprv ti daju na tvar taku specialnu chemicku latku a nasledne nato ti daju upokojujuci krem… treba potom si chranit plet pred slnkom ale to je najmenej

Ja som chodila do Esteticu v B. B. na TCA a fakt to pomohlo riadne. Teraz mi nevadia ani výstrihy, predtým len v rolákoch.

Ja som chodila do Esteticu v B. B. na TCA a fakt to pomohlo riadne. Teraz mi nevadia ani výstrihy, predtým len v rolákoch.

OK dakujem uz som objednana zajednali sme si termin na oktober lebo cely september bol obsadeni… tka Vam potom poviem moju skusenost :slight_smile:

No v Mediskine tam maju plno robia to dobre preto maju vela ludi… takze ten termin ti museli dat :slight_smile: aspon sa nemusis bat urobia ti to kvalitne

No ja mam akne uz plne zuby idem si to dat do poriadku tento mesiac… kde ste boli na tomto zakroku?

Ja som bola v Mediskine cez telefon som sa objednala dohodla termin a bolo :slight_smile: ziadne komplikacie…

A vsetko prebehlo v poriadku? bol vidiet vysledok? dakujem

Ano ako sme sa dohodli tak aj bolo… maju okrem ineho aj mily personal na urovni :slight_smile:
ocenujem ked je vsetko na profi urovni

OK dakujem ti ak ma este niekto nejake skusenosti budem rada :slight_smile: