Odvykanie deti od plienok

Ahoj ja mam problem ze moj muz tiez namna huci ze mu davam na noc plienku ze ho odnauca pritom cez den chodi sam na nocnik… ze tiez mu radsej dam tu plienku a moj ma 2roky nevadi ze ju ma na noc cez den uz nie ale na noc je este podla mna lepsie ju dat a ked nie dat mu pred spanim malo vypit skoro nic aspon dve hodiny pred spanim

Moja dcéra dávala malého na nočník, odkedy začal sedieť, vždy po jedle. Trpezlivo s nim dlho sedela a listovala leporela. V záujme o obrázky urobil potrebu. Ako 1 a 3 / 4 ročného ho zobrali do zariadenia do väčšej skupinky, lebo bol bez plienok a vedel sa pýtať. Ešte nemá 3 roky a už dávno nepoužíva nočník, ani nadstavec na WC, ale sedí ako dospelý a drží sa dosky. Akurát ho treba podvihnúť a zosadiť. Takže veľa trpezlivosti, mamičky.

Dobry den, na internete mi nasloo vas prispevok. momentalne mam rovnakeho chlapca ako vy vtedy. pamatate sa ako teda zacal bez plienky? tvrdohlavost prestala? a rozpravat kedy zacal? dakujem za info.

Davajte mu prevarenu cibulku rozmixovanu na kasicku, podobne pomaha zazvor a cesnak prevarit alebo nechat vyluhovat v hrnceku.