Ofloxin - antibiotikum

Prosim vas, napiste mi o tomto lieku svoje skusenosti. Ci ste mali nejaky vedlajsi ucinok. Lekar tvrdil, je to velmi dobry liek na mocove problemy aj gynekologicke. Este som to v zivote nemala, nerada beriem antibiotika, len uz ozaj v nudzi. Chcel mi vypisat Biseptol, ale od toho som uz mala svrbive vyrazky.

Mám 28 rokov a užívala som tieto lieky už 2x, no čo sa týka gynekologických problémov vám žiaľ neporadím, mala som ich predpísané proti vysokej teplote a zápalom. Osobne som nemala žiadne vedľajšie učinky - liek som znášala dobre. Skoré uzdravenie.

Betka dakujem.

Ja ho zhanam uz dlho a pomohol mi velmi, ale to nieje tam dostat kde byvam, tak by som rad, ak by mi to niekto zohnal a ja to rad zaplatim, je to uzasny liek na prostatu a pomohol mi hned, ale ja to potrebujem na 3 mesiace.

Mne takmer zlyhali obličky a spať som nespal už 2hú noc + zrýchlený tep … tento liek je otrava!

Ofloxin beriem stvrty den a zatial som nemala ziadne vedlajsie ucinky.

Je to pravda OTRAVA. Moja mamička ho užívala a mala presne tie isté príznaky, nespala, rýchly tep, zle na zvracanie, bolesti, povedala že nikdy viac by to nechcela zažiť.