Omladnite na počkanie

O čom ste dosiaľ iba snívali sa stalo skutočnosťou. Elixír mladosti existuje !!! Aj keď zatiaľ starnutie nezastaví, ale iba vráti späť, aj to poteší, čo poviete? A čo je to za zázrak?



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/849-omladnite-na-pockanie

A stačilo by používať 100% prírodný a živý kolagén s liftingom za 2 minúty, ktorý podporuje tvorbu vlastného kolagénu. Cena? Prvá 1.400,-Sk a ostatné s 20-30% zlavami. Viac na: www.collagenpoint.com.
Toto je neplatená inzercia.

Reklama čistého kolagénu s liftingom za 2 minúty je zavádzajúca. Poznám tento výrobok už 10 rokov a mám s ním skúsenosti s používaním v kozmetických salónoch. Je vhodný ako podklad pre elektroliftové vyhladzovanie tváre, pomocou ktorého lepšie prenikne do pokožky. Efekt je vidno po 10 aplikáciach:zjemnenie kože a príjemný pocit. Aplikácie treba opakovať po 3 mesiacoch.Efekt napnutia a omladnutia pokožky nie je viditeľný.Používanie samotného kolagénu bez elektrostimulácie navykazuje žiaden videteľný efekt.

Aj ja poznám čistý prírodný kolagén vraj s liftingom. Aplikovali mi ho v skrášľovacom salóne. Za jednu 10 dňovú kúru som zaplatila spolu s kolagénom 7.800 Sk. Za ďalšie opakovanie po 3 mesiacoch a potom po ďaľších 3 mesiacoch som zaplatila 2xpo 7.800 Sk. Rok som podstupovala kuru, po ktorej som mala omladnuť. Nestalo sa. Moja pleť bola jemná, príjemne zvlačnená ako keby som absolvovala bežný ektrolifting.Keď som s kúrami prestala, pleť je taká aká bola pred nimi. Z toho plynie? Pravidelne opakovať tieto kúry a financie narastajú.Radšej zaplatím tých 1.200 SK a prípadne až 32.000 Sk s viditeľným efektom a trvanlivosťou, než by som sa stala “závislá” na kolagénových kúrach.

Žiaden čistý prírodný 100% kolagén dodávaný telu neobnoví jeho tvorbu a nezastaví proces stárnutia. Môže ho iba zaretušovať povrchovo tým, že sa dodáva do tela v tabletách a na pokožku z ampuliek. No nikdy nenahradí optimálne rozloženie vo všetkých častiach tela, kde je potrebný.A jeho pravidelné užívanie nie je lacná záležitosť,ale je to dlhodobá priam doživotná investícia. A o to vo Vašej reklame ide, nalákať ženy,ktoré sa pestujú,na akože lacnejší spôsob starostlivosti o pleť.