Opatrovateľky v Rakúsku - zoznamka

Vdaka Bohu, uz som myslel, ze som tu sam, nase ulice su hned pri sebe, nemas FB, alebo skype?

Je niekto v hitzendorfe

Ahoj ela, nedame dakedy stretko, keď nie sme ďaleko od seba, určite dobre padne počuť Slovenčinu?

Ahojte. Je niekto v 18. Bezirku v blízkosti Turkenschanzparku?

Ahojte, v pondelok idem prvýkrát do St. Polten, presnú adresu zatiaľ neviem. Ozvete sa, kto ste už tam, resp. sa tiež chystáte?. Potešilo by ma to, aj kvôli cestovaniu.

Mozme aj dnes, o 18.00 hod. pri vstupe do Lichtenstein muzeum?

Ahoj, spojme sa najprv cez Skype alebo FB ak máš (všade ma nájdeš podľa mena) aby sme sa dajak dohodli, lebo ja mám opatrovanie tak nešťastne porozhadzované. Dúfam, že sa to podarí. Zatial ahoj som rád, že si sa ozvala.

Upresňujem: Pracovné miesto sa volá Kilb, Bz. Melk. Nachádza sa tu ešte niekto?

To je kusok od Knittelfeldu tak sa mozme kludne dohodnut. Je na teba daky kontakt?

Zdravim, opatrujem v Scheibbs - 27 km od Vas. Chodim do Rakuska vlastnym autom - z vychodneho Slovenska a chcem sa spytat, ci nemate zaujm chodit so mnou?

Ahojte, nie je niekto v 3. Bezirku vo Viedni? Rada by som s niekym pokecala, ozvite sa na Gollnergasse alebo v okolí?

Ahojte. Opatruje niekto v St. Martin bei Lofer?

Ahojte, chcem sa spytat, kto je v Enzesfelde, mohli by sme sa stretnut, ETEL.

Ahojte, je niekto v Bludenz? Idem tam prvý krát a bolo by fajn tam s niekým pokecať :slight_smile:

Dobrý deň kolegyne-opatrovateľky. Je niekto tu v Grazi? Budem veľmi rada, ak sa mi niekto ozve. Ďakujem

Ahojte, je niektora z vás v Linzi cast Donau?

Ahoj, je niektora z Vas v Steyer? Budem rada, ak sa ozvete. Nika

Ahoj Nika máš aj Facebook?

Napíš aké ulice sú nablízku. Ja som tiež v Linzi, časť Kleinmunchen.

Ahojte, je tu nejaka opatrovatelka z Wien 16. bezirk? Pracujem tu, rada sa stretnem.