Opatrovateľky v Rakúsku - zoznamka

Tak toto je môj mail a ozvi sa mi, ja som dnes prišla. Budem rada. lubica.vozarova@gmail.com

Ja idem 20 sept. a som na stumpergasse. Kde si ty?

Ahoj, ja som tiež v 16. Bezirku na Wattgasse, ale momentálne som doma, budem tam zase od 22.9.

Ahojte kolegyne, nepracuje nahodou niektora v mestecku Weyer? Nemam tu ziadnu kamaratku. Vdaka, pekny den.

Je niektorá vo Wien 23. bezirk blízko Vosendorf? Napíšte. Ema

Marta, dokedy mas prac. turnus? Aj ked ja osobne pridem znovu az 22.9., teraz je tam moja striedacka Anka. Mozem sprostredkovat vas kontakt, ak je zaujem.

Ahoj Marta, ja som tiez v 16-tom bezirku, moj email: silvilienka@centrum.sk, napis na ktorej ulici si. Ja mam volno od 13.30 - do 15.30 hod. Som vo Viedni do 21.9. Silvia

Ahojte. Pracuje niekto v Scheibbsi?

Ahojte. Volam sa Anna, Mam 48. rokov som z okresu Lucenec. Pracujem v Rakusku za Grazom asi 30 km ako opatrovatelka a chcela by som Vas poprosit o radu. Chcem si kupit internet do notebooku, ale neviem odkadial je to najvyhodnejsie. Prosim Vas poradite mi? Dakujem Vam velmi pekne. Ahojte.

Ahoj, tak v tomto ti neporadím, ale chcem sa ťa opýtať, v akom meste si, lebo ja som asi tiež tak vzdialená od Grazu, som v Brucku a ty?

Kolegyne su vo Wildentali, posledny dom pred lukou, v Martine boli oproti kostolu v starom domku cislo neviem, ja som tam nejaky cas bola, vela stastia. B

Kúp si modem od A1, má najsilnejší signál, chytíš takmer všade.

Pracuje nejaka opatrovatelka v Eggenburgu.

Ahoj ja robím v St. Poltene a tiež by som sa rada tam s niekym stretla na pokec… napíš mi na email : nigutka@azet.sk

Ahojte, robi niekto blizko Fahrafelde alebo Pottenstein? Som sama.

Dievčatá, to žiadna nie ste v Klagenfurte?

Ale hej, napíš sem mailovú adresu.

V Klagenfurte v casti ebental na ulici Eulenweg v dome cislo 4 je Maja a o dve ulice smerom ku mestu v zltom dome su tiez opatrovatelky.

Opatrovatelky v Klosterneuburg - Kierling ozvite sa mi tu prosím. Alebo cez pokec nik milotkam.

Som v 23. bez. Včera som prišla, môj skype je gusvil7. Mobil 0676878761408.