Operacia cysty vajecnika v Nitre

Ahojte, o par tyzdnov ma caka operacia cysty na vajecniku v Nitre. Ak sa tu najde niekto, kto si tymto presiel tiez v nitrianskej nemocnici, bola by som velmi rada, keby sa so mnou podeli o svoje skusenosti s lekarmi v NR, priebehom operacie, ake boli prve dni po operacii a pod. velmi pekne dakujem!

Ahoj, bola som v Nitre na hysterectomiu, ciže na tom istom oddelení v FN NsP v Nitre. Lekári - Mudr. Obert, MUdr. Uharček - vynikajúci, prediskutovali so mnou operáciu, poradili, povzbudili. Sestričky na pooperačnom oddelení boli milé, príjemné, ochotné. Moja skúsenosť s gyn. odd. v Nitre je veľmi pozitívna. A podotýkam, že to všetko iba za slovíčko ďakujem.

Ahoj, ja som bola operovaná laparoskopicky na FN v Nitre. Vyberali mi cystu na pravom vaječníku. Napriek tomu, že som z Bratislavy, bola som stouto nemocnicou veľmi spokojná. Všetko zrekonštruované. Z operácie som sa na k posteli dostala po vlastných, čo som sama nechápala. Cítila som sa už v ten den veľmi veľmi dobre. Sama som chodila na toaletu. Prístup geniálny, sestričky milé a ochotné pomôcť. Lekár profesionálny a takisto anesteziologička. Pobyt v nemocnici nie je vôbec príjemný, ale pokiaľ sú tam profesionáli, ktorí majú ludský prístup je aj v pacientovi väčšia vôľa sa uzdraviť. Vyjadrujem veľkú spokojnosť a dokonca po skúsenostiach s nadštandardnými izbami v bratislavských nemocniciach si dovolím tvrdiť, že tu v tento nemocnici sa mi dostalo oveľa viac pozornosti, starostlivosti a skvelého prístupu nehovoriac o zariadení tohto oddelenia. Držím palce na operácii.

Zabudla som spomenut, ze operovana som bola 9. augusta 2012. Uz 11. augusta som mohla ist domov. Operacia trvala cca 20 min. Bolesti by som pripisala slabym menstruacnym bolestiam, da sa to zvladnut.