Operácia nosa

Prosím, máte niekto skúsenosti s operáciou nosa a vedeli by ste mi poradiť dobrého chirurga? Nerada by som chodila na reoperácie.

JankaS, ak ti môžem poradiť, tak si vyber radšej súkromnú kliniku. Tam sa o teba viacej budu zaujímať. Budeš síce viacej platiť, ale určite to bude lepšie ako v štatnej nemocnici, kde ti to urobia za polovičnú cenu. V tej štátnej majú toho viacej, aj všelijaké úrazy atď. … a na teba tomu doktorovi veľa času neostane, pretože sa bude ponáhľať rýchlo spraviť operáciu, aby mohol pokračovať s nejakým úrazom. A tak isto to bude vyzerať aj pri preväzoch, že na teba nebude mať toľko času ako keď budeš v súkromnej klinike, tam bude robené všetko v kľude a aj budu mať čas na teba, keď budeš mať nejaký problém.

JankaS to je pravda… Ja by som už nikdy neišla do Ružinova, kde som mala pocit akoby som tam bola navyše. Teraz idem na opravu do súkromnej kliniky. Prístup super a aj mal na mňa doktor čas a v klude mi vysvetlil, ako mi to dá do poriadku to čo sa mi zle asi zrastlo.
Možno niekto iný ma inú skúsenosť

Ešte som zabudla, idem do ULK Dr. Gubovi. Tak ti držím palce pri správnom rozhodnutí.

Ja som bola tiez u Gubu a som velmi spokojna aj s pristupom aj so vsetkym. Ved dat si rezat a prerabat nos to chce aj vela odvahy. To treba citit ako sa k vam chova, ci je nervozny ponahla sa. Tak tam by som neisla. Ja nelutujem, ze som sa na to dala. Kebyze sa nepodari, to clovek nikdy nevie, tak potom by som to lutovala. A Hlavne tu stratu casu pri cakani na reoperaciu.

V štátnej nemocnici operujú tí istí lekári, ako v súkromných, oni si ich volajú z jedného pracoviska do druhého, len v štátnej majú za teba menšiu províziu, to je všeko - vôbec sa nebude žiadny lekár ponáhľať za úrazom preč od teba, Linda je úbohá propaganda a robí tu reklamu nejakej klinike, počas operácie ten lekár ani nebude vedieť, že nejaký úraz práve operujú, skôr mám obavy, že práve lekári na súkromných klinikách by mohli mať problém ponáhľať sa niekam - napríklad k druhému zaplatenému pacientovi, aby sa im groš nezakotúľal. Žiadny lekár si nedovolí ponáhľať sa a dokaličiť pacienta len tak, to robia neschopáci, ktorí operujú napriek tomu, že na to dar nemajú a o tých sa dozvieš viac, keď preštuduješ aj toto fórum. Mimochodom ceny sú porovnateľné všade na Slovensku, štátna či súkromná, Poprad, Košice, Bratislava, Brno či Viedeň.

Mohla by si mi napisat, ci si mala lokalku alebo CA? Ja chcem ist tiez ku Gubovi, na reoperaciu (po inom Dr. ) , neviem si to vobec v lokalke predstavit…