Operovať či neoperovať platničku

Ahojte, po fyzioter. cvičeniach a liekoch Aflamil a Myolastan mám stále bolesti v oblasti krížov a bolesť mi ide do celej nohy. Výsledky z CT vyšetrenia preukázali pomerne výraznú herniu disku a 1cm úlomok s naliehaním na nerv. pošvu. Mám sa rozhodnúť, či chcem ísť na operáciu, ktorá vraj nemusí pomôcť, je po nej dlhá rehabilitácia alebo mám si ísť najskôr vyskúšať ľahnúť do nemocnice na infúzie na 10 dni. Neviem sa rozhodnúť čo je lepšie. Mal som už aj problémy s kolenom (utrhnutý predný krížny väz) a dr. tiež oddiaľoval operáciu a nakoniec som aj tak skončil na operačnom stole, dokonca 2. dr. sa ma pýtal prečo som nešiel hneď na operáciu. Rád by som sa operácií vyhol, ale zasa nechcem zbytočne strácať čas. Mal niekto podobné problémy? Ďakujem za názor.

Moja vlastná skúsenosť: Operovať. Pozri si názory tých, ktorí sú po operácii. Na tejto stánke je ich neúrekom.

Prosim vas a pomohla vam operácia? Nemate už bolesti? Ako dlho ste nemohli ist do prace? Dakujem.

Ahojte vsetci operovani. Som 10 dni po operacii platnicky. To co ma bolelo, ma boli este viac a boli ma aj to, co ma pred operaciou nebolelo. Silne bolesti v nohe a v boku. Ma niekto z vas skusenost s niecim podobnym? Hovoria, ze to chce cas, ale mne sa to moc nezda. Dakujem za odpovede.