ORAVA ako značka kvality?

(JUlinecka) #1

Aké sú orava spotrebiče a televízory podľa Vás?

(Jurky) #2

spolahlive a podla poslednych produktov stylove - maju zujimave modely LT-1400 LED A100B a LT-1390 A100B

(veroniqc31) #3

kvalitne tak ako aj ine značky

(smajloviera) #4

Myslím, že každá značka je istým spôsobom kvalitná. Niektoré sú síce kazové ale dosť záleží od modelu

(roncakjakub) #5

Zdravím, ja mám doma takmer všetku elektroniku od Oravy (prip.Sencor) a nemôžem si sťažovať. Všetko furt fichčí, jedine raz išiel do opravy set-top box od nich. Ale ako už bolo povedané, záleží od modelu. Ak chcete lacnejšie orava produkty tak odporúčam stranku http://www.zlavovy-kod.sk/hej-sk/ . Ja som ma nej už veľa nešetril.
A ešte ja mám takú skúsenosť, ale to asi viacerí, že tu neplatí, že čím drahšie tým kvalitnejšie. Nwm. prečo.

(Delfinita) #6

orava televízory ( v súčasnosti orava.eu ) sú super idú s trendami a silne konkurujú kvalitou, výkonom aj vlastnosťami ostatným výrobcom TV. My od nich máme zakrivený tv a je super a nestál nás celý majland. myslím, že orava je synonymum kvality u nás

(Mawwka) #7

Ja kupujem rodičom televízor Orava na Vianoce, takže hľadám aké sú recenzie a myslím, že som urobila nakoniec dobre :slight_smile: