Ortopedia

Dobrý deň, vedel by niekto poradiť prosím, dobrého ortopéda na bedrové kĺby?
Ďakujem

1 Like

Čo poznam ludi s problemami ako vy tak chodia do vojenskej nemocnice v Ružomberku a su nesmierne spokojny.

Ahoj skúsila si už ten Ružomberok? Ja mám 2 mesačné bábatko a má vykĺbený bedrový kĺb, tiež hľadáme dobrého doktora. Kika:-)

Dobrý deň poznám velmi dobrého doktora ale v Košiciach špecializuje sa na bedrové klby aj mne operoval bedrový klb teraz mám titánový a som velmi pokojná

Dobrý deň poznám velmi dobrého doktora ale v Košiciach špecializuje sa na bedrové klby aj mne operoval bedrový klb teraz mám titánový a som velmi spokojná

mozes ma neako kontaktovat?caka ma vymena bedr.klbu azaujala ma tvoja odpoved .napis mi prosim na gretka75@centrum.skDAKUJEM

Janka, zaujima ma operacia bedroveho klbu.
Mam na to nabeh, napis mi viac prosim, v akom stadiu to robia a ake mas pooperacne skusenosti. Prosim.

Ahojte, aj mna to vsetko zaujima

Ja som už 3 rok po operácii bedrového klbu a nemám žiadne problémy ak chcete vedieť niečo viac tak mi pošlite email na všetko odpoviem :o)

Dobrý večer,chcela by som vedieť kde Vám ten klb operovali,koľko ste na operáciu čakali,koľko trvala rehabilitácia a či to veľmi bolí.Dakujem

Mam bolesti v panvovej casti, najma v noci, uz niekolko mesiacov. Ortoped pri rtg snimke skonstatoval, “to je od narodenia” a poslal ma do ambul.chronickych bolesti.Pri vysetreni osteoporozy lekar oznacil na panvovom klbe nalez - nie osteoporozu. Neurologicka napisala Movalis.Poradte prosim.

ahoj mam problem a ty poznas neakeho dobreho ortopeda v kosiciach!som objednana 10.1.2008 na ortopediu v Kosiciach!ako sa vola prosim Ta ten odbornik?dakujem za odpoved!!! greta.

ahoj, bol som vo FNLP operovany na bedrovy klb a robil ma Dr Novotny na urazovke, mal som tazkosti asi eva roky , po operacii je to fantazia, treba mi este druhu nohu a len cakam kedy sa to tak zhorsi, ze pojdem…velmi dobry doktor a vyborny kolektiv…hodne zdaru…a drzim palce JAno

jedine Dr Novotny na klinike urazovej chirurgie v starej nemocnici…nviem si to vynachvalit…trapil som sa roky…teraz od marca 2007 je to ok este caka druhy klb, tak pojde aj ten…vyborni ludia a sestricky…najviac neprijemne bolo cievkovanie…inac ok hodne zdaru…Jano

spokojnost sa vyjadruje v mnoznom cisle s mekkym i …cize spokojniiiiiiii

Nevie mi niekto poradit ,kde pracuje a kde ho najdem- ortoped dr.Tokovic? Minuleho roku bol aj tv- nasa dakujem

ahojte vsetci!!!uz som sem pisala a dakujem za reakcie na tu nestastnu operaciu!Chcela by som sa opet opytat .Rozhodla som sa aby ma operovali v meste Topolcany! a zaujima ma ci niekto ma skusenostoi s Topolcianskou ortopediou??

Prajem dobrý deň,
teraz som sa náhodou dostala na túto stránku. Tzn.,že vôbec neviem, či sa k nej niekto dostane, kam to píšem, či si nájdem odpoveď atď.Teda neviem ako to tu funguje. Ale zaujíma ma táto téma z toho titulu, že i ja mám problém s kĺbami.Som už 4 roky po operácii bedrového kĺbu. Robili mi ju v Blave a k tomu vychýrený odborník.Aby som sa veľmi nerozpisovala, tak napíšem iba v skratke, že ma presvedčil, aby som si dala môj kĺb pretočiť urobiť z panvovej striešky klenbu… Má to svoj odborný názov.Neviem, či to napíšem presne, osteotómia.
No pokus sa nepodaril, ako sa vyjadrili ďaľší ortopédi po krutých bolestiach ešte väčších ako pred operáciou. Umelý kĺb prináša vzhľadom na rôzne moje alergie isté riziko. Čo robiť a hlavne s kým a s kde sa poradiť, s nejakým dobrým odborníkom ktorý je schopný ma zbaviť bolesti.

Asi ma bude v budúcnosti čakať umelý klb. Som po autonehode s vyklbením ľavého bedrového klbu pred 13 rokmi a začína ma stále viac a viac bolieť. Mam 37r a 1,5r dieťa, tak sa to snažím čo najviac potiahnuť do budúcnosti.Ake máte skúsenosti s operáciou a hlavne pooperačne , dá sa s tým isť do Tatier na nejaký kopec, a pochodiť trabárs Paríž? Aako dlho to vydrží?

Najlepsia ortopedia je Bratisva-Ružinov DR.Rehák