Ošetrenie zubov v celkovej anestézii

Chcela by som poprosiť, či by mi niekto vedel poradiť, kde v okolí Žiliny robia ošetrenie zubov deťom v anestézii. Veľmi pekne ďakujem

Dobry den, aj ja by som chcela vediet, kde by som si mohla dat urobit zuby v celkovej anesteze, a ako sa to da vybavit s tym potvrdenim cez psychologa? Prosim poradte mi niekto, ako to cele vybavim. Dakujem.

Ahoj martina. Prosim Ta, kde v KE ti to robili? Ako dlho si cakala na zakrok? A co vsetko ti v tej anesteze urobili? Dakujem pekne za odpoved.

Dobrý deň. Chcem si dať opraviť horné zuby v narkóze. Som z Michaloviec

Nakoľko mám diagnostikovanú dentálnu fóbiu, hľadám kliniku, ktorá by mi urobila ošetrenie zubov v celkovej anestéze. Jedná sa o keramické korunky na všetky zuby.

Viete mi povedať niekto, koľko asi stojí ak zub lekár vyvŕta predný spodný, dá vložku, potom vyberie nerv, zasa dá vložku a na tretí krát ho zaplombuje, mňa to stálo 100 Eur a zdá sa mi to veľa. A ešte či je normálne ak máte pokazený zub a zaplombuje vám polovicu a objedná na ďalšiu návštevu a zub dokončí.

Mne robili zuby v narkoze asi pred 4 rokmi vo Zvolene, vola sa to DUO MED a tak mi ich spravili, ze pomaly uz nemam ani jeden, vsetky mi plombovali - plomby vypadavaju atd. Platila som okolo 20 000 Sk. Nie vsetky sukromne kliniky to urobia dobre. Hlavne chcu zarobit. Moj manzel ma kamarata, ktory si tento rok dal vytrhnut vsetky zuby v narkoze na detskom oddeleni v Roosveltke v B. Bystrici a zaplatil do 200 eur s tym, ze mu jeho zubar urobil po nejakom case aj protezu. 2-3 mesiace sa to tusim hoji, az potom sa moze urobit proteza. Mal potvrdenie od psychologa, ze trpi velkym strachom zo zubara. Teda staci si vybavit papier od psychiatra a zaplatit 200 eur, nie tie horibilne sumy, co beru tie sukromne kliniky, kadeco vam tam zauctuju, co Vam ani nespravili. Ved, ked ste v narkoze, clovek nevie co s Vami robia. V Nemecku je napr. dovolene, aby vsetko si mohol pacient natocit na kameru, aby vedel, co s nim naozaj robili. Toto vsak je SK, kde sa chcu aj zubari len rychlo nabalit a zbohatnut. Cest vynimkam.

1 Like

Chcela by som vedieť, kto vytiahne všetky zuby v celkovej anestéze v Michalovciach a za akú cenu 12 zubov?

Vykonava aj v košiciach take zakroky ako uplna narkoza.

Dobry den. Vie mi niekto poradit, kam ist po odporucanie, prip. po posudok, aby mi urobili extrakciu vsetkych zubov mudrosti v celkovej anestezii bezplatne? Moja zubarka ma uz poslala na jednu zubnu chirurgiu. Tam mi vsak ani len nepozreli do ust, nikto sa so mnou nebavil okrem sestricky. Ta nemala zaujem so mnou diskutovat o moznosti celkovej anestezie (o ktorej viem od zubarky) , len mi povedala termin vytahovania prveho zubu (o mesiac) s tym, ze by som mala potom ist postupne, vzdy po troch tyzdnoch, na odstranenie dalsich zubov. Problem je ale v tom, ze zijem v zahranici a nemozem si financne dovolit, chodit hore dole (zahranicie - Slovensko) styri mesiace. Ani zostat po celu dobu na Slovensku pre mna nepripada do uvahy. Zdravotne poistenie si platim na Slovensku ako samoplatca. Dakujem

Johny, mozes poradit aj mne… na tvoj mail sa mi vsak nic neda odoslat

Dobry den chcela by som vediet kolko by ma vislo keby ze si chcem dat vybrat zuby pod narkozou potrebujem aj papiere od psichiatra vinde ma to lacnejsie dakujem Facunova

Dobrý deň, ja idem na extrakciu všetkých 4 zubov múdrosti a budem v úplnej anestéze. Robia to v KE. Ja som to našla iba cez internet a bola som na vyšetrení, kde sám lekár navrhol takýto zákrok. :slight_smile:

Dobry den, prosim vas mozte mi podat informacie ohladom vvyberania zubov 8 miciek v celkovej anesteze, kde v KE a kolko vas to stalo… trapia ma a ccem ich datvon. Dakujem

Dobrý deň, prosím vás, potreboval by som poradiť nejakého ľudského zubára (stomatologa) nakoľko mám fobiu zo zubarov a hlavne vrtaciek. Potrebujem opraviť predne 4 zuby, pravdepodobne korunky a nasadiť nové, len mám problém vydržať nielen vrtanie ale aj brusenie, preto som uvažoval o narkoze alebo aspoň naladovke (premedikacii) len sa nejdem dopracovať k tomu kto to vo Zvolene robí a za aké ceny, keďže milionár veľmi niesom. Za kazdy postreh ďakujem.

Dobrý deň.
Chcel by som sa opýtať mam veľmi pokazené zuby a zubára sa veľmi bojím chcel by som si ich dať spraviť pod narkózou. Kam a za kým mam ísť? koľko ma to vyjde? Ďakujem za skorú odpoveď. Som z Košíc

Dobry den a ako sa volal ten doktor v kosiciach dajte mi vediet prosim vas isla by som aj k nemu

Dobry den mam niekolko kazov ci uz krckovych alebo klasických plus 3 zuby na extrakciu zuby su zlomene zarovno dasna a velmi sa bojim ist na takyto´zakrok preto by som chcela celkovu anestezu… kde sa take nieco da urobit? kolko to stoji dakujem

Dory den ja si chcem dat robyt zuby pod narkozou aky pristup tam bol ked vam robyly a spokojny ste ako najdem mate daky kontakt adresu napiste mi na moj email budem vdacna dakujem dovi

Dobry den, docitala som sa ze vam robili sanaciu chrupu v celkovej anesteze v kosiciach… chcela by som vas poprosit ci mi neviete podat informacie ako to prebiehalo a ako ste sa prebudzali… ja mam panicky strach zo zubarov a zlr mi je aj pri pohlade na krv… dakujem velmi pekne… prajem pekny den