Ošetrenie zubov v celkovej anestézii

Patríte ku skupine ľudí, ktorí pociťujú extrémny strach z ošetrenia zubov? Máte dieťa, ktoré nie je schopné absolvovať klasické stomatologické ošetrenie?



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3517-osetrenie-zubov-v-celkovej-anestezii

Neviete koľko sa za anestézu pripláca, pípadne či to hradí poisťovňa?

kliknite si na meno autora pod clankom,je tam odkaz na stranku ,na ktorej najdete aj cennik a v cenniku aj cenu za anesteziu.co sa tyka poistovne myslim,ze tuto sluzbu poklada za nadstandart a tym padom to nepreplaca.

Aj mna by zaujimala cena keby niekto vedel poradit myslim si ze cena samotneho vykonu jw dost velka zalezi aj na tom v akom stave je chrup a ake zakroky sa pri tom robia moj odhad 30000 sk mozno ze sa mylim a vedel by mi niekto pomoct kolko vlastne poistovna preplaca pri takomto osetreni dakujem

kolko stoji ošetrenie zubov v celkovej anestezii,vobec sa mi neda zobrazit cennik prosim nap mi mail lucy2201@azrt.sk

ani mne sa neda zobrazit cena teda cennik taak prosim napiste mi a vsetkym ze co priblizne stoji anastezia novych zubov natahujete to tu ze ceniik kliknite si na meno autora a ked si dam zobrakzit cennik tak nic

Neviem preco vam to nejde zobrazit ja som to v tom pdf cenniku nasiel.
- prvá hodina anestézie 170 € / 5121 Sk
- každá ďalšia hodina 100 € / 3012 Sk

A este jedno dolezite info:
K cene za vedenie celkovej anestézy sa prirátava ešte cena jednotlivých
stomatologických výkonov, ktorá je pri tomto type ošetrenia zvýšená o 50 %

Dobry den. Tak ja som jeden z tych ktory maju strach zo zubara ovela veci nez z ovela horsich veci… Ale jednoducho som uz taky. Treba mi spravit komplet chrup. A to vytrhnut predne asi 4 zuby, spravit nove a poblombovat asi 5 zubov. Viete mi povedat ci je to mozne pod anestezou? A kolko by to aspon priblizne stalo? Som ochotny dat tak cca 1300€ … dufam ze sa do tejto sumy zmestim :frowning:

Chcela by som Vás poprosiť o kontakt na Vás,mám záujem o zákrok pod celkovou anestézou,mám neprekonatelný strach zo stomatologa.Ďakujem

mam velmi pokazene zuby a zubara sa velmi bojim chcela by som si ich dat spravit pod narkozov.kam a za kym mam ist?kolko ma to vyjde?dakujem za skoru odpoved

Dobrý deň,
Nemám síce problém s extrémnym strachom,ale zákrok, o ktorí sa mi pokúšali 2 zubáry v lokálnej anestéze je bolestivý. Výplň koreňových kanálikov. Popritom mám aj zo 2-3 kazy,ktoré by som si pri prípadnej narkóze dala ošetriť naraz. Je nutné byť Vašou pacientkou,alebo ošetrujete v narkóze aj pacientov iných lekárov. Koľko cca by stálo Ošetrenie povedzme 4 zubov v celkovej anestéze? Na preventívnej prehliadke som minulý rok bola. Ďakujem.

ahoj silvia napis mi na mail jugokufor@azet.sk a ja ti odpisem co a kde si mas vybavit.ja teraz marodujem po vyberany zubov mudrosti v celkovej anesteze.neplatil som nic.

Dobrý deň, nevie niekto mailovú adresu priamo na stomatológa, ktorý ordinuje v Košiciach pod celkovou anestézou? Priblížne koľko takéto ošetrenie stojí? Ďakujem.

Ja som bola v Bratsilave na sukromnej klinike, kde by mi spravili zuby len vrchne v celkovej anestezii. Chceli za to desat tisic eur, na mieste som sa otocila, lebo to bola strasna suma. Teraz som tri dni po sanacii chrupu v celkovej anes., robili mi to v Kosiciach zadarmo, staci ked mate potvrdenie od psychiatra.

Ahoj, chcela by som sa opýtať, čo je potrebné, aby psychiater vystavil takéto potvrdenie? Je potrebné aj nejaké potvrdenie od mojej stomatologičky? Na takomto zákroku som už raz bola, ale hradili sme si celú sumu sami. Ako to celé prebiehalo? Vopred ďakujem

Ahoj, můžete mi někdo poradit kam se mám obrátit, když chci vytrhat všechny zuby v celkové anestezii a kolik mě to asi vyjde? Žila jsem dlouho v ČR, tak tu prozatím nemám ani zubaře.

Výborný je stomatochirurg MUDr. Vladimír Huťan. Robí na Mýtna 5, Bratislava.

A to je fakt mozne, aby taketo potvrdeni vydal psychiater a vyslo ma to lacnejsie? Pocujem o tom prvy krat.

Dobrý deň, mala by som záujem o informáciu, či a kto u nás na Slovensku vykonáva transplantáciu okostnice, aby mohla nasledovat inštalácia inplantátov. Mám obavy si to dať urobiť na Slovensku. Ďakujem.