Ostroha pätnej kosti

(Admin Zzz.sk) #1

Bolesti pätovej kosti (kalkaneodýnia) sa objavujú zhruba od 8. roku do neskorého veku, spravidla však v strednom veku. Zhoršujú sa pri chôdzi a nie sú zapríčinené úrazom

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/9480-ostroha-patnej-kosti

(Alia) #2

Tieto vyrastky som si vyliecila mocovymi zabalmi na noc - vlastny moc. Vyrastky som mala na oboch patach.

(Juraj) #3

Treba panenský?

(Jano) #4

Mne pomohli ortopedicke vlozky, ktore som si objednal na internete. Bolesti uz vobec nemam. Vrelo odporucam - Medicovi twinheels.

(Jano) #5

Mne pomohli ortopedicke vlozky, ktore som si objednal na internete. Bolesti uz vobec nemam. Vrelo odporucam - Medicovi twinheels.

(Michal) #6

Aj ja mam tie vlozky medicovi su super, robia to co pisu.

(Michal) #7

Aj ja mam tie vlozky medicovi su super, robia to co pisu.

(Tomáš) #8

Aj ja nosim vlozky Medicovi Twin Heels a uz nemavam bolesti paty. Odporucam vsetkym, co maju patovu ostrohu a bolesti s tym spojene.

(dominika) #9

Nepomohli obstreky ani oziare. Objednala som si ortopedicke vlozky Medicovi Twinheels, bolest ustupila okamzite ako som sa na ne postavila.

(anonym) #10

Na ostrohu ortopedicke vlozky medicovi… dostal som ich na vianoce a odvtedy mam pokoj

(Miroslava) #11

Skusila som mali ste pravdu, vlozky medicovi naozaj pomohli

(Nicol) #12

Nie je vam trapne, ze namiesto rady a pomoci nestastnym trpiacim ludom riesite vlastnu reklamu na vlozky do topanok? Mam na mysli komentare…