Ostroha pätnej kosti

Bolesti pätovej kosti (kalkaneodýnia) sa objavujú zhruba od 8. roku do neskorého veku, spravidla však v strednom veku. Zhoršujú sa pri chôdzi a nie sú zapríčinené úrazom



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/9480-ostroha-patnej-kosti

Tieto vyrastky som si vyliecila mocovymi zabalmi na noc - vlastny moc. Vyrastky som mala na oboch patach.

Treba panenský?

Mne pomohli ortopedicke vlozky, ktore som si objednal na internete. Bolesti uz vobec nemam. Vrelo odporucam - Medicovi twinheels.

Mne pomohli ortopedicke vlozky, ktore som si objednal na internete. Bolesti uz vobec nemam. Vrelo odporucam - Medicovi twinheels.

Aj ja mam tie vlozky medicovi su super, robia to co pisu.

Aj ja mam tie vlozky medicovi su super, robia to co pisu.

Aj ja nosim vlozky Medicovi Twin Heels a uz nemavam bolesti paty. Odporucam vsetkym, co maju patovu ostrohu a bolesti s tym spojene.

Nepomohli obstreky ani oziare. Objednala som si ortopedicke vlozky Medicovi Twinheels, bolest ustupila okamzite ako som sa na ne postavila.

Na ostrohu ortopedicke vlozky medicovi… dostal som ich na vianoce a odvtedy mam pokoj

Skusila som mali ste pravdu, vlozky medicovi naozaj pomohli

Nie je vam trapne, ze namiesto rady a pomoci nestastnym trpiacim ludom riesite vlastnu reklamu na vlozky do topanok? Mam na mysli komentare…