Panenska blana a prvy sex bez krvacania

Je pravda, ze ak pri prvom milovani baba nekrvaca, tak ziadnu blanu nemala? No mna to ani nebolelo a ani krvicka, ani kvapka, no stale som si myslela, ze je to tym, ze som mala 18 a on 30, takze urcite bol skuseny a vedel, ako sa veci maju, vdaka.

No podľa mňa to vekom určite nebolo. Veď jeho vek nemá s tvojou panenskou blanou nič spoločné. Možno si si tú blanu pretrhla skôr sama napríklad pri zavádzaní tampónu. Alebo si ju proste necítila… Veď nie u každej je to rovnaké…

Zuzana, panenska blana sa zavadzanim tampona v ziadnom pripade nepretrhne!

Podľa mňa je to bežné, že niektoré ženy nekrvácajú pri prvom pohlavnom styku, ja som tiež nekrvácala vôbec, ale boleť ma to bolelo trocha. Takže my sme asi výnimky, ale je ich aj viac, len sa o tom nehovorí. Ženy sa hanbia o tom rozprávať. Maj sa pekne.

No nie ze by som bola z toho nestastna, len mozno tak trosku sklamana? No ani vlastne neviem, ako to opisat.

Tak to záleží aj na pružnosti. Je to síce málo pravdepodobné, ale nie vylúčené. Čítala som to raz v jednom tom časopise pre pubertiakov. Ale to bolo dávno.

Ahoj ja mám 16 rokov a akurát včera som mala svoj prvý pohlavný styk :slight_smile: … My sme to už skúšali aj skôr ale nikdy ho do mňa nedal lebo to strasne boleko a včera to iba troska zabolelo ale inak v pohode… Mne sa to páčilo a vobec som nekrvácala