Pediater v Karlovke

(Tinkos) #1

Prosim, mohli by Ste mi poradit nejaku dobru detsku lekarku/a v Karlovke? Dakujem

(Michal) #2

Vyborna a mila lekarka s osobnym pristupom je blizko na dlhych dieloch, Matejkova 9 - MUDr. Oľga Krídlová

(dana) #3

Velmi dobra doktorka s dobrym pristupom k detom je pani Mudr. Prcuchova. Sidli na Dlhych Dieloch. Matejkova 9. Ma dlhorocnu prax a skusenosti, neustale sa vzdelava. Treba vyskusat.

(veronika) #4

Velmi dobra je doktorka MUDr. Miklankova, pracuje na Poliklinike v Liscom udoli, ma ludsky pristup.

(Miburka) #5

My sme k MUDr. Krídlovej chodili, ale žial sme sa presťahovali do Ivanky pri Dunaji a bolo to pre nás bez auta ďaleko. Boli sme spokojní. Je odborníčka, dobre poradí, vypočuje. Môžem odporúčať.

(Hana) #6

Nesuhlasim.

(danda) #7

Tiez si dovolim nesuhlasit. Syna mojej kamaratky liecila 2 mesiace antibiotikami, pretoze kaslal, ale neposlala ho k ziadnemu odbornemu lekarovi. Isla do pneumo. sama a lekar sa zhrozil v akom stave chlapec je a diagnostikovali mu astmu.

(danda) #8

Já mám už 18-ročnú dcéru a chdíme od narodenia k Dr. Klučkovej a za tie roky sme nemali žiadne problémy, vždy správne určila diagnózu, je milá a vždy bola ochotná pomôcť, mala pochopenie. Odporúčam skúsiť.

(Jana) #9

Ja by som urcite neodporucala Mudr. Rohaľovú, polikl. v Liscom Udoli. Mojho syna neustale zanedbavala, vdaka comu ma trvale nasledky. Ocka mal zapalene od narodenia do 5 mesiacov a nechcela nas poslat odbornikom. Ked som sa jej vyhrazala, ze odidem (co som aj napokon tak urobila) az potom ma poslala k očnej a na smrť sa urazila! A zanedbavala aj ine veci, je ich strasne vela. Mudr. Rohaľovú neodporúčam. Teraz mam Mudr. Prcúchovú a je to ako sen, je vynikajuca!

(Zuzana) #10

Presne, tiež nesúhlasím, kvôli tejto doktorke mám astmu, nemôžem si zmeniť lekárku alebo až od 18?

(Ivana) #11

Doktorka Krídlová koncom minulého roka zomrela, namiesto nej tam ordinuje niekto iný, nepoznáte ju? Veľká škoda doktorky Krídlovej, bola to super odborníčka.