Pediater v Karlovke

Prosim, mohli by Ste mi poradit nejaku dobru detsku lekarku/a v Karlovke? Dakujem

Vyborna a mila lekarka s osobnym pristupom je blizko na dlhych dieloch, Matejkova 9 - MUDr. Oľga Krídlová

Velmi dobra doktorka s dobrym pristupom k detom je pani Mudr. Prcuchova. Sidli na Dlhych Dieloch. Matejkova 9. Ma dlhorocnu prax a skusenosti, neustale sa vzdelava. Treba vyskusat.

Velmi dobra je doktorka MUDr. Miklankova, pracuje na Poliklinike v Liscom udoli, ma ludsky pristup.

My sme k MUDr. Krídlovej chodili, ale žial sme sa presťahovali do Ivanky pri Dunaji a bolo to pre nás bez auta ďaleko. Boli sme spokojní. Je odborníčka, dobre poradí, vypočuje. Môžem odporúčať.

Nesuhlasim.

Tiez si dovolim nesuhlasit. Syna mojej kamaratky liecila 2 mesiace antibiotikami, pretoze kaslal, ale neposlala ho k ziadnemu odbornemu lekarovi. Isla do pneumo. sama a lekar sa zhrozil v akom stave chlapec je a diagnostikovali mu astmu.

Já mám už 18-ročnú dcéru a chdíme od narodenia k Dr. Klučkovej a za tie roky sme nemali žiadne problémy, vždy správne určila diagnózu, je milá a vždy bola ochotná pomôcť, mala pochopenie. Odporúčam skúsiť.

Ja by som urcite neodporucala Mudr. Rohaľovú, polikl. v Liscom Udoli. Mojho syna neustale zanedbavala, vdaka comu ma trvale nasledky. Ocka mal zapalene od narodenia do 5 mesiacov a nechcela nas poslat odbornikom. Ked som sa jej vyhrazala, ze odidem (co som aj napokon tak urobila) az potom ma poslala k očnej a na smrť sa urazila! A zanedbavala aj ine veci, je ich strasne vela. Mudr. Rohaľovú neodporúčam. Teraz mam Mudr. Prcúchovú a je to ako sen, je vynikajuca!

Presne, tiež nesúhlasím, kvôli tejto doktorke mám astmu, nemôžem si zmeniť lekárku alebo až od 18?

Doktorka Krídlová koncom minulého roka zomrela, namiesto nej tam ordinuje niekto iný, nepoznáte ju? Veľká škoda doktorky Krídlovej, bola to super odborníčka.