Pes znižuje náchylnosť detí na alergiu, mačka ju, naopak, zvyšuje

Pes znižuje, mačka, naopak, zvyšuje náchylnosť na alergie u detí, keď žijú so svojimi štvornohými miláčikmi pod jednou strechou



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/8981-pes-znizuje-nachylnost-deti-na-alergiu-macka-ju-naopak-zvysuje

Odkedy som si zaobstarala macky, mojmu synovi sa vyrazne zlepsil zdravotny stav!

psi su znamy svojimi silnymi schopnostami tieto veci pohlcuju. Preto sa im odvdačme kbvalitnou stravou a starajme sa o nich lepšie, ako doteraz

psika by mal mat kazdy!

pes je liek na všetko. Svojou pritomnostou dokaže zlepšit naladu a pmoct, mali by sme sa mu za to odvdačit.

ktore krmivo le pre psa jazvečika najlepšie? Ktore viete doporučit?

zaleži aj od psa, ale skus krmivo Brit, je velmi zname a u psov velmi oblubene

no je aj dost drahe, ze Milkaaa?..

ja som vraj alergicka na srst, od mala som s konmi, mackami, psy mam doma a nepocitujem to, iba obycajnu pelovu alergiu citim, srst mi nerobi nic, skor to je aj o zvyku,

pravda je, že Brit je trošku drahší, ale zase je tam všetko čo pes potrebuje. Je to strava bohata a vitaminy, mineraly a nič viac mu už davat nemusíš

pravda je, že Brit ma drahšie produkty pre psov a pre mačky, ale zase je to kvalita

my krmime eminent granulami, no 5O% stravy ideme na barfe - teda masovej strave

aj my davame granule Brit, občas kupim konzervu, ale pravda je, že občas uvarim aj kusok masa

podľa mňa každé zviera alebo aj iný alergický podnet, ktorému je organizmus vystavený sa dá zvyknúť :slight_smile:

to akoze fakt niekto zase osocuje macky? tak isto ako moze mat dieta alergiu na macku, moze mat aj na psa

aj ked pes vyjde drahšie, mám ich ovela radšej ako mačky, moj nazor

kazdy alergen, s ktorym prichadzame do styku podporuje nas imunitny system, aby si na dane veci zvykol

mačky mam velmi rada. DOma mam dve mačky a su to moji milačkovia. len su dost naročne v jedle a najst niečo čo im chuti je dost tažke

ani sa tomu moc necudujem a aj verim tomu, ze to tak moze byt!

mam doma mačku a naštastie nikto alergicky nie je. Lenže jedine s čim bojujeme je strava pre mačku, pretože je v jedle velmi naročna a nezje len tak niečo