Pes znižuje náchylnosť detí na alergiu, mačka ju, naopak, zvyšuje

(Admin Zzz.sk) #1

Pes znižuje, mačka, naopak, zvyšuje náchylnosť na alergie u detí, keď žijú so svojimi štvornohými miláčikmi pod jednou strechou

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/8981-pes-znizuje-nachylnost-deti-na-alergiu-macka-ju-naopak-zvysuje
0 Likes

(Ana) #2

Odkedy som si zaobstarala macky, mojmu synovi sa vyrazne zlepsil zdravotny stav!

0 Likes

(Leonka752) #3

psi su znamy svojimi silnymi schopnostami tieto veci pohlcuju. Preto sa im odvdačme kbvalitnou stravou a starajme sa o nich lepšie, ako doteraz

0 Likes

(bridal) #4

psika by mal mat kazdy!

0 Likes

(Saxoja) #5

pes je liek na všetko. Svojou pritomnostou dokaže zlepšit naladu a pmoct, mali by sme sa mu za to odvdačit.

0 Likes

(Dalja789) #6

ktore krmivo le pre psa jazvečika najlepšie? Ktore viete doporučit?

0 Likes

(Milkaaa) #7

zaleži aj od psa, ale skus krmivo Brit, je velmi zname a u psov velmi oblubene

0 Likes

(smejka24) #8

no je aj dost drahe, ze Milkaaa?..

0 Likes

(anet46) #9

ja som vraj alergicka na srst, od mala som s konmi, mackami, psy mam doma a nepocitujem to, iba obycajnu pelovu alergiu citim, srst mi nerobi nic, skor to je aj o zvyku,

0 Likes

(Milkaaa) #10

pravda je, že Brit je trošku drahší, ale zase je tam všetko čo pes potrebuje. Je to strava bohata a vitaminy, mineraly a nič viac mu už davat nemusíš

0 Likes

(Hajeka) #11

pravda je, že Brit ma drahšie produkty pre psov a pre mačky, ale zase je to kvalita

0 Likes

(mecmac) #12

my krmime eminent granulami, no 5O% stravy ideme na barfe - teda masovej strave

0 Likes

(Saxoja) #13

aj my davame granule Brit, občas kupim konzervu, ale pravda je, že občas uvarim aj kusok masa

0 Likes

(emanuellsa) #14

podľa mňa každé zviera alebo aj iný alergický podnet, ktorému je organizmus vystavený sa dá zvyknúť :slight_smile:

0 Likes

(kubiara) #15

to akoze fakt niekto zase osocuje macky? tak isto ako moze mat dieta alergiu na macku, moze mat aj na psa

0 Likes

(Dalja789) #16

aj ked pes vyjde drahšie, mám ich ovela radšej ako mačky, moj nazor

0 Likes

(suzienka54cha) #17

kazdy alergen, s ktorym prichadzame do styku podporuje nas imunitny system, aby si na dane veci zvykol

0 Likes