Piperine Forte a chudnutie

(Malatna) #1

Ahojte pouzivali ste niekto uz tento pripravok?
nasla som pozitivne aj negativne reakcie, dakujem

(KarolinaBA) #2

Ja uzivam Piperine Forte dva mesiace cca a schudla som viac ako 10 kil, ked nieco potrebujes pytaj sa kludne

(Lula) #3

Piperine Forte uzivam uz 3 tyzdne a schudla som 3kg

(Mona) #4

Kde si obbjednavate ten pripravok Piperine Forte?

(KarolinaBA) #5

Http://www.piperineforte.com/ tu objednavam Piperine, rychlo dorucuju zatial bez problemov

(Piperinka) #6

Ja som pouzivala piperine forte 4 mesiace a schudla som 16kg cize svoj ciel som viacmenej dosiahla
mozem to odporucit kazdej ktora chce schudnut

(zuzulka) #7

Baby cim zapijate rano Piperine Forte? su aj nejake vedlajsie ucinky?

(KarolinaBA) #8

Je to plne prirodny pripravok z rastlinnych vytazkov takze sa nemas coho bat… odporuca sa ale brat jednu tabletku denne pred prvym jedlom

(Marsutka) #9

Uzivate aj nieco ine myslim proteiny ci spalovace tukov okrem Piperine Forte?

(Petra) #10

Mozte tu este raz niekto napisat link na Piperine FOrte? dakujem

(Jarmila) #11

Mna by tiez zaujimalo ci tie efekty uzivania Piperine Forte su stale alebo nasleduje jojo efekt po ukonceni uzivania?

(KarolinaBA) #12

Bez jojo efektu :wink: Kamaratka uzivala Piperine Forte dva mesiace potom si dala mesiac pauzu a nepribrala naspat ani kilo

(Cicika) #13

Potvrdzujem vyssie slova ze uplne bez jojo efektu ja som tiez nic nepribrala naspat po vynechani Piperine Forte

(Cicika) #14

Tu objednavam www.piperineforte.com Piperine Forte

(Jarmila) #15

Dakujem Vam za odpovede, objednavam si hned zajtra Piperine Forte a tym padom dufam ze aj novy lepsi zivot

(Zuzula) #16

Karolina ty si tu asi najskusenejsia co uzivaju Piperine Forte :slight_smile: prosim ta moze mi to pomoct az do takej miery ze by som schudla 8kg za mesiac?

(Kotusa) #17

Pomoze Piperine Forte aj v pripade ze dietu neviem drzat a sladke moc moc lubim?

(KarolinaBA) #18

Super, potom sa nezabudni za par tyzdnov uzivania Piperine Forte pochvalit vysledkami

(Petra) #19

Cicika a moze byt velky problem ak budem nepravidlne uzivat Piperine Forte?

(majka) #20

V pohode uzivaj Piperine Forte a uvidis ze efekty pridu aj bez diety