Plastická chirurgia bez celebrít, alebo o čom bulvár nepíše

Vedeli ste o tom, že pomer medzi mužmi a ženami, čo sa týka absolvovania zákrokov esteticko-plastickej chirurgie, sa postupne výrazne vyrovnáva?



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13583-plasticka-chirurgia-bez-celebrit-alebo-o-com-bulvar-nepise

celebrity to maju vymakané a tie trpiet bolestou nebudu. Tie si po operacii pomožu roznymi vychytavkami. Ono pravda ale je, že v zahraniči sa bežne použiva napriklad aj pumpička od bolesti. U nás som sa s nou ešte nestretla

nielen celebrity, ale aj bežne ženy maju za sebou plasticke operacie .Najviac je moderna plasticka operacia prsnikov, či už zvečšenie, alebo zmenšenie. Ženy pre krasu spravia všetko a pretrpia aj tu bolest

v dnešnej dobe m aprsia upravena každa druha žena. A na bolest sa teraz v poslednom čase kupuje pumpička. AK pomože, tak prečo nie

na plasticke operacie nechodia iba celebrity, ale aj bežní ludia. Najviac popularne su plasticke operacie prs, či už zmenšenie, alebo zvačšenie. AJ za cenu že to boli a su na to potrebne analgetika, tie krasne prsia za to stoja :slight_smile:

je to nejaka novinky v oblasti analgetik na našom trhu?

už som o nej počula. Čitala som članok, pani porodila trojičky a po ciarskom reze použila pumpičku. Velmi si ju chvalila, vraj vobec necitila bolest a mohla sa venovat detičkam, ne ležat v bolesti

Po chirurgickom zákroku veľmi účinne prispeva k hojeniu jaziev zdravotný prístroj Bioptron. Je to liečba polarizovaným svetlom, využívaná aj v lekárskej praxi…

je to nejake analgetikum podobne pumpičke, ktore ulavuje od bolesti?

pumpička je teraz velmi popularna. Nedavno som čitala članok, pani porodila trojičky a po cisarskom reze použila pumpičku. Vraj bolest vobec necitila a mohla sa venovat babatkam. Velmi si ju chvalila

ako sa tak pozeram, je dost oblubena. Po čom všetkom sa da použit? Dava sa to automaticky, alebo ako to je?

cisarsky rez, plasticka operacia prsnikov,…