Plastika brucha

Dobrý večer, budúci mesiac ma čaká plánovaná plastika brucha. Dve tehotenstvá sa na ňom docela slušne podpísali. Mám však malý - obrovský problém a to je strach z bolesti po operácii. Viem, že určite mi dajú nejaké utlmováky alebo tak ale nie je tu niekto prosím kto si týmto prešiel a dal by mi nejaké rady ako sa o ranu staral trebárs nejakými babskými receptmi alebo čo mu pomohlo od bolesti rany ? Veľmi pekne ďakujem za Váš čas a že ste si moj problém prečítali až po tiaľto. Ďakujem vopred za rady (:wink:

Mne po plastike prs velmi pomohla s potlacenim bolesti pocas prvych troch dni mala pumpicka s analgetikom, ale na nu ma priamo upozornil moj lekar ze také nieco je a ci nemam zaujem si to kupit. Ja samozrejme ze som si to kupila a po operacii mi cast vsili do rany a odtial priamo isla t atlmiaca latka takze bolesti pocas prvych dni som nemala. Hojenie slo pekne postupne a celkom rychlo oproti tomu na čo som sa pripravovala. Najhorší je ten strach, ale neboj sa veľmi prinajhoršom ťa zdrogujú

použivaš potom po operacii na bruško nejaku špecialnu kozmetiku? Bio, alebo vegansku?

plastika brucha…to asi bude dost boliet, že? Hlavne niečo nabolest a daj potom vediet ako si dopadla, ako si spokojna

na jazvy by vám pomohla biolampa .Má analgetické a antiseptické účinky urýchluje hojenie rany.Pozrite si stránku www.liecbasvetlom.eu / recenzie

Ahoj tak ako si dopadla? Ako si teda zvládla tú bolesť po zákroku? Ja som po abdominoplastike takmer mesiac. Cítim sa teraz dobre ale tie prvé dni to tak troška aj bolelo. Mala som aj tie opuchy no teraz je to troška lepšie. To hojenie asi troška potrvá čo som počula. Úprimne povedané ja som si nedávala nič extra na bolesť iba klasické lieky čo mi v Yes visage odporučili. Celkom mi to pomohlo. A teraz to celkom zvládam aj bez nich. Snažím sa stale oddychovať a nenamáhať sa. Tá jazva sa pekne zacelila ale rátam že bude ešte taká červená nejaký čas. Mne to ale nevadí, hlavne že už nemám tú ovísajúcu kožu na bruchu.:slight_smile: Ale som rada že už je po nakoľko som sa dosť bála