Plesatenie na hlave

Ahojte,

mam 21 rokov a na hlave sa mi zacali tvorit kuty. V poslednej dobe som tiez zaznamenal zvysene vypadavanie vlasov. Som z toho dost smutny a zufaly … Zrejme sa teda jedna o geneticky jav. Nie je mi vsak celkom jasne preco, kedze otec aj dedko maju stale na hlave normalnu hrivu … Mama ma trochu kuty, ale kedze je zena, nie je to vidno.

Zaujimalo by ma, ako by som mal postupovat v liecbe. Druha otazka, ktora ma velmi trapi je, ci je mozne, ze by sa mi aj bez liecby vypadavanie vlasov zastavilo a nerozsirovalo sa dalej? Alebo kazdy clovek, ktory zacne plesatiet skonci s holou hlavou? Ako to je - moze to umna skoncit iba pri kutoch?

Dakujem.

1 Like

Skús s tým ísť radšej kožnému. Je možné že máš genetiku skôr po mame a tak sa ti začínajú robiť kúty ako aj jej ale myslím že ak by zistili prečo ti padajú dalo by sa to ešte zastaviť

1 Like

Zajdi koznemu ten by ti mal pomoct mozno uz nic nezmozes

No aby som ta povzbudila tak zasa mozno to nie ne nezvratne ale nachystala by som si peniaze ak to chces riesit.Mozno by si sa s tym mal zmierit a ostrihat sa na kratucko

Plesatenie u muzov je vacsinou podmienene geneticky, ale zevraj sa s tym da nieco robit. Pocul som o Moinoxidile, ktory by mal tieto priznaky zmiernit. Skus si o tom nieco precitat stranke volluma