Počítač cyklov - pomoc pri problémoch s otehotnením

eď sa páry rozhodnúť korunovať spoločnú lásku potomkom, môže dlho neprichádzajúce tehotenstvo dostať na hranice znesiteľnosti aj šťastné vzťahy. V týchto osudoch sa väčšinou odráža tendencia vzbudzujúca obavy: počet ľudí so zníženou alebo obmedzenou plodnosťou približne od 50. rokov drasticky stúpa. Žena, ktorej plodná fáza je veľmi krátka, alebo ktorej partner má príliš pomalé spermie alebo ich má príliš málo, si môže s cyclotestom baby presne plánovať svoj milostný život, aby došlo k otehotneniu.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/10467-pocitac-cyklov-pomoc-pri-problemoch-s-otehotnenim

Viem ako na to, mali sme rovnaky problem dva roky, raz sme absolvovali aj umele oplodnenie, a snazila som sa byt kludna, ale nebolo to lahke. A naozaj plati, ako aj hovorili v “zufalych manzelkach”, ze ked dieta najviac chces, prave vtedy to nejde. Aj moja 17 rocna susedka otehotnela, ked to prave vobec nechcela. A nam sa to podarilo tiez podobnym sposobom, ked som bola na operacii, po nej som dostala alergiu na lieky, bola som hospitalizovana. Vratila som sa domov, prave som mala ovulaciu, priatel sa napriek mojmu “vzhladu” nevzdal a vyslo to! Prave ked som si hovorila, ze pri tolkych liekoch a problemoch to ten mesiac nebolo vhodne! Tip 2: cvicte podla Ludmily Mojzisovej, ja som mala odcvicene asi tri mesiace podla jej knizky ako samouk. Skoda ze nezije, lebo pomohlo aj to jej cvicenie. Ked to najmenej cakate, prave vtedy to pride. Hovoril mi to priatel dva roky, skoda, ze som tak cakala kazdy mesiac. Marilou

Vediet kedy mate plodne a hlavne vysoko plodne dni je klucove, ked chcete otehotniet. Prave v tom vam vie cyclotest baby idealne pomoct. v mojej praxi sa stretavam so zenami, ktore uz rok az 3 roky tuzia po dietati a s cyclotestom sa im to podarilo po par mesiacoch.
Cvicenie a zdravy zivotny styl su tiez potrebne a nielen u zeny ale aj u muzov.