Podľa MZ je výstava o psychiatrii zavádzajúca

Kontroverznú výstavu Psychiatria: pomoc alebo hrozba! otvorili v utorok 28. júla v Košiciach. Organizátorom výstavy je Občianska komisia za ľudské práva (Citizen Comission on Human Rights – CCHR) a jej cieľom je podľa predsedu slovenskej pobočky CCHR Joshua Omana poukázať na porušovanie ľudských práv na poli duševného zdravia a psychiatrie



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6669-podla-mz-je-vystava-o-psychiatrii-zavadzajuca

Tak toto je uplna pravda, ti ludia nemaju pojem o tom absolutne, bola som na tej vystave a velmi ma poburila, az som nahnevana …uplne som prosti aby take nieco vbec sa prezentovalo, tato sekta uz bola niekde tusim zakazana

chcel by som aby si to videla na vlastne oci nie len cez film bohuzial ja som to zazil bol som na vystave a nebol som ani porureny ani nervozny pretoze som to vsetko poznal bol som stastny ze niekto dokaze ukazat skutocnu tvar psychiatrie tato organizacie ma nezaujima tiez mam voci nej svoje vyhrady vynucovanie si rozhovoru na kameru a podobne ale vo filmoch je skryta naozaj pravda vies kolko slovakom daju rocne elektrosoky bola by si prekvapena kolko ich je a kolko z nich ich dostane bez ich vlastneho suhlasu a ako sa mozog pri elektrosokoch poskodzuje ako drzia psychiatri pacientov len preto aby dostali viac penazi od poistovne ja som to zazil na vlastnej skusenosti a na vystavu som prisiel zo zvedavosti a videl som ze nie len ja mam takyto nazor na psychiatriu vseobecne