Podnikatelia na vlastnej nohe

Caute, ako to zvladatče ti, ktori ste na vlastnej nohe, cize robite na seba, avsak nemate kancelariu ? Lebo moj muz je podnikatel na vlastnej nohe a (no nechcem to tak povedat) ale zavadzia mi doma :smiley: :smiley: akoze nie v zlom, ale myslim si, ze teraz ked sme obaja doma, lebo ja som moemntalne na PNke dlhodobo, by bolo super, kebyze si najde nejaky kancel. Hladala som po nete a nasla som nejake priestory, kde sa da prenajat stol a robi sa tam… ak som to spravne pochopila. v Bratislave to bol campus https://www.campus-cowork.com/sk.html a asi uz nic take som nenasla, robi tam niekto, ake to je? Ci sa mi to oplati mu navrhnut, alebo nie… vddaka za kazdu kusenost, nazor. Budte zdravi :slight_smile: <3

Ja si myslím že keď mu to podáš správne tak to pochopí. Aj mne to žena hovorila a nemám s tým problém. Taktiež sa viem lepšie sústrediť keď nesedím doma.

neviem či s tým niečo urobíš teraz…v tejto dobe…

Keď nesedíš doma? A kde sedíš drahoslav??

teraz sa to nesmie a ani sa to neodporuca, je to nebezpecne sa takto kazdy den stretavat s tolkymi cudzimi ludmi

teraz o niecom takomto mozeme len snivat :slight_smile:

Covid utužuje vzťahy!

to hej pockaj na tu porodnu krivku na buduci rok heh

O Campuse som počul, veľa ludí si to tam chváli veľmi :slight_smile:

My to mame nastastie fajn, ze manzel chodi normalne do prace a ja som doma, takze si ani nelezieme na nervy a ani mi tu nezavadza. Neviem si predstavit, ze by robil z domu, to by bola cista katastrofa :smiley:

Nooo to hej. Manzelka tak je s malou v podstate uz od marca doma na par prestavok, kedy chodili do skoly a musim povedat, ze sa dost cuduje, ze to este zvlada tak dobre

tak ono sa to na psychike hlavne podpise :smiley:

teraz to maju podnikatelia dost tazke. Malo prace a este pritom musia platit aj odvody. Dufam, ze cim skor to uz vsetko skonci!

maju maju a podpora nie je bohvieaka :confused:

keby to tak islo, ze rychlo to bude prec :confused:

vieš ale čo je problém mnohokrát? že oni do štátu tiež veľa nedávali, tak teraz nemôžu čakať

Campus je super, ja som tam chodievala keď neboli obmedzenia lebo pracujem, ako grafička na volnej nohe a bolo to tam naozaj super

tak tak osobne pozanam take pripady, ktore mozno ak by si platili vsetko tak ako mali, dostali by teraz aspon nieco, co by ich tak povediac aspon udrzalo na hladine

tiez poznam pripad kedy chlap takto zavadzia doma :smiley: a hlavne ani neurobi co by urobil v kancelarii, vem ze hladali nejaky priestor aby musel rano chodit do prace a bol tak ovela efektivnejsi :slight_smile:

treba si najst v tom len system a nejako sa rozumne dohodnut, aby ti nezavadzal ale zase aby na druhej strane aby si ani ty mu nezavadzala.