Podozrenie na syfilis

Mal som pohlavny styk, pouzil som kondom, ale praskol a teraz mam strach, ze som mozno chytil syfilis, moze niekto napisat v pripade, ze by sa to potvrdilo a isiel by som za urologom, ako by to vsetko prebiehalo, musel by som ist do nemocnice? Este chcem doplnit, ze po pohlavnom styku asi 2-3 tyzdne som bol na preventivnej kontrole a mal som hnis v moci, neskor som mal chripku. Obcas mavam cervene-ruzove flaky na zaludi, pod zaludom na uzdicke taky akoby pluzgierik, ktory je uz pol roka / je bez bolesti, nemeni velkost/. Tiez mam obcas bolest vo vajickach a podbrusku. Obcas ma boleli aj klby na nohach a na hrudniku taky tlak. Este chcem doplnit, ze ak sa spotim, tak na ochlpenom okoli penisu sa tvoria cervene flaky, ktore neskor zmiznu. Dakujem za kazdu radu.

S istotou ti tvoje podozrenie vie potvrdit alebo vyvratit iba lekar na zaklade krvnych testov. Cim skor zajdi na venerologicku ambulanciu.

Toto je skôr cievny problém, ale syfilis, ak je neliečený dopadne človek horšie, ako keď ide na to vyšetrenie, teda odoberie sa krv, zisťuje sa, či nie je zvýšená látka BWR a potom sa pristúpi ďalej podľa výsledkov, teda to nebolí, ak je potrebné liečiť, tak sa často ostáva v nemocnici, neboj sa, ak by si to bol práve ty, nebudeš ani prvý ani posledný, ale aj podozrenie je dobré, aby sa človek ponaučil, netreba to dávať všade, len tak, pevné partnerstvo je predsa stabilita a aspoň 99% istota.

Neviem, myslim si, ze mam syfilis alebo neviemco, chcem sa spytat, ci mi nekto nevie poradit, ze co to je, na semenikoch sa mi vytvorili take pupaciky ako napriklad na tvari, co neskor vytlacim a uz to tam mam dost dlho a neviem co to mam, neviete mi poradit prosim vas?