Pomocná sila v kuchyni

Dobry vecer, chcem sa opytat co take robi “pomocna sila” v kuchyni? CO je napln prace. NIkdy som to nerobila a netusim co to odnasa. Nasla som ponuku prace, kde zarobok nie je na zahodenie a mozno by som to aj vyskusala, lebo kazda koruna sa hodi. Avsak netusim co take to obnasa a ci to nie je fyzicky narocna praca. Dakujem

Napriklad supanie zemiakov a taketo veci :wink:

1 Like

Pomocna si jednoducho pomaha v kuchyni. Supe zeleninu, umyva riady, kraja zemiaky a vsetko ostatne, co potrebuje hlavny kuchar dat do hrnca. Ak slubuju dobry zarobok, tak to vyskusaj a uvidis, ci sa ti to bude pacit. Ved stale mozes odist, ked ti to nebude vyhovovat.

2 Likes

Vsetky pomocne prace, supane zemiakov, zeleniny, krajanie, struhanie, tak aby mal vsetko kuchar nachystane proste, niekedy aj riad umyva ked je napriklad menej ludi v restauracii, konkretne by si sa musela spytat v restike kde to je

3 Likes

No neviem ale co pokladas za narocne, lebo podla mna v praca v kuchyni celkovo nie je uplne lahka. Lebo vies tam si v teple, cely den makas, tam sa musis obracat a podla mna sa tam dorobis ale tak, ako normalne v robote no. Mozno nebude zle ked to vyskusas, ved tam mas aj skusobnu dobu tak keby cosi tak mozes odist

2 Likes

už ti tu babule napísali, čo ťa bude čakať, ak zoberieš tú prácu.

2 Likes

ja by som tam nesla robit, kamoska takto vydrzala dva tyzdne v kuchyni, je to makacka

2 Likes

pravda, ja by som to asi zaradila asi aj medzi fyzicky náročné práce. jasné, že nie tak ako napríklad baník a podobne ale nie je to jednoduché a hlavne keď sú obedy, večere a tak, je to proste naháňačka

2 Likes

jaaj jasne, super vdaka, ste zlate :slight_smile:

1 Like

Naháňačka myslím, že je to v každom zamestnaní len v inom ponímaní :slight_smile:

2 Likes

To je pravda. Ale niekde je to narocne na psychiku a toto je skor fyzicka praca :wink:

2 Likes

a beries teda tu pracu ci nie? :slight_smile:

1 Like

Podla mna sa este nerozhodla, lebo keby hej tak by sdala vediet :slight_smile:

1 Like

To nemusi byt pravda. Maloktory ludia daju aj spatnu vazbu. Mozno tam uz aj robi a na nas tu sa kasle. Dozvedela sa to, co potrebovala a uz nema za potrebu sem ist a odpisovat.

1 Like

ale zase takto tragicky to brat netreba…:slight_smile:

1 Like

Keď som bol tínedžer, tak som pracoval v kuchyni ako pomocná sila a veru dlho som tam nevydržal. Moc ma to nebavilo robiť poskoka.

1 Like

este sa rozhodujem stale :slight_smile:

ešte stále máš na to čas?

Podľa mňa je to náročná a neocenená práca, ale tak za skúsenie nič nedáš :wink:

Ale tak niekde sa da mozno aj dobre zarobit na takej pozicii :slight_smile: