Poplatky za vypísanie kúpeľného návrhu

Vie mi miekto povedať, koľko sa platí u obvodného lekára za vypísanie návrhu na kúpeľnú liečbu? Mne povedal, že 20 eur, skoro som spadla z nôh. Je to zdrav. zariadenie La salus, odtiaľ len zobrať kartu a utekať, tie ich ceny sú nehorázne. Má niekto s tým skúsenosti? Aj by som sa niekde sťažovala, ale neviem kde a to som ZŤP.

Ahoj, mne vypisuje obvodna lekarka na zaklade odporuacania odborneho lekara vzdy bezplatne (prave som sa vratila z kupelov - navrh som podavala mesiac predtym).

Nedokážete rozpoznať lekára, ktorý je podnikateľ - platíte za návrh - a lekára, ktorý pracuje v ambulancii, ktorého zriaďovateľom je samospráva? Vždy si všímajte cenník úkonov lekára - tam musí byť uvedený aj poplatok za vypísanie návrhu na kúpeľnú liečbu. Ak váš lekár žiada 20, -€, zistite si, či túto sumu má odsúhlasenú vyšším územným celkom - krajom (župou). Ak nie, chce sa na vás obohatiť a takého lekára okamžite zmente - nech si zarába na tých, ktorí na to majú !

Kto sa chce na kom obohatiť zistíš tak, že si prečítaš, čo stojí štát tvoje kúpeľné liečenie ak je vôbec potrebné.