Poradte mi s onlinom

dobry den, podnikam, sice nie dlho, ale snazim sa. Chcem sa opytat ako riesite marketing vy, alebo ako ste ho riesili. Rad by som si spravoval socialne siete ja, ale neovladam analytiku ani online marketing. Preto mam otazku, ci sa niekto vzdelaval v kurzoch alebo ste si urobili nejaku skolu v marketingu, popripade vam to niekto vysvetlil? Akoze vedel by som to aj sam, ale radsej si dam poradit, aby to bolo tiptop. Nemate pre mna nejake kurzy alebo hodiny marketingu, ktore mozem absolvovat? Dakujem za kazdu pomoc alebo radu.

learn2code je dobre

1 Like

Vacsinou si ludia davaju robit reklamu ludom, ktory sa tym zivia. Ale ked tak vyskusaj aj nejaky kurz

1 Like

Dobrý den tak oni existují takové firmy které se tím zabývají jakože marketingem a dokážou vám i ledacos vysvětlit a naučit co jak chodí ohledně marketingu obecně a třeba říci co děláte špatně a co dobře.

absolvoval si niečo podobné? čo také niečo stojí?

pokial ti ide len o socialne siete, tak si skus popozerat nejake firmy, ako robia prispevky a ze by si z toho vychadzal nejak.

podla mna sa dost docitas aj na nete o tom, akoze kadejake rady a tak, ze ako oslovit ludi, aby ich to zaujalo.

no mne by sa nad tym sediet nechcelo, aj ked je fakt, ze uz sa da kvantum toho najst

Tak su rozne kurzy, na ktorych sa podobne veci naucis za rozumny peniaz.