Potrebujem sa naučiť niečo nové

Ahojte, uchádzam sa o prácu v účtovníctve, bola som dlhšie nezamestnaná, materská, a tak mi muž povedal, nech ostanem doma s deťmi, ale mne už z toho pomaly začína šibať, tak som sa rozhodla, že deti pošlem do škôlky a ja pôjdem do roboty. Avšak nemám skúsenosti poriadne s ničím. Vyštudovala som síce ekonomicky zameranú strednú školu, avšak vôbec neviem narábať s Wordom alebo Excelom, čo sa v tejto dobe požaduje skoro vždy. Našla som si kurz https://www.learn2code.sk/kurzy/online/office ten sa týka office, ale neviem či to môžem aj naraz brať viac. Neviete mi nitko poradiť? napríklad by som si vzala Word aj Power point dokopy.

Však keď si si našla ten, tak choď do neho. Na čo zbytočne špekuluješ?

tak sa radšej spýtam, záleží mi na názore iných… ALe asi máš pravdu, pôjdem skúsiť, za to nič predsa nedám.

Skús kurzy od google zdarma, keď si dáš do google, kurzy google tak ti nájde čo chceš, to je taká fajn varianta alebo si urob učtovnícky kurz.

Zadarmo? Prosím ťa kto ti niečo také dá v dnešnej dobe zadarmo? Nikto :slight_smile:

našla som google kurz ale to nie je o účtovníctve, to je o nejakom marketingu, vela som toho nerozumela ale to nie je to, čo hľadám :frowning:

Uctovnicky kurz si treba zaplatit, je to fajn, naucia ta toho viac ako v skole a dostanes na to papier a niektore firmy to ponukaju, ze nastupis a kurzy zaplatia.

Presne tak, za to nič nedáš. Keď sa ti nebude páčiť, tak pôjdeš inam.

hej hej, ale to tak je aj s inymi, mam kamarata ktoremu tak kurz anglictiny platili :wink:

treba ist normalne na urad prace, tam ti daju zoznamy kurzov a vacsinu z nich aj oni preplacaju

Na urade prace sa tiez da, ale nemusia mat presne to chces. Ale je to zdarma.

kurz anglickeho jazyka je super vec, ale riesil by som to skor tak, ze by som si to sam cele zaplatil…

je , len tam je niekedy sa aj zaťažko dostať

len to su potom krasne peniaze, ked si to chce clovek sam hradit :confused: