Potrebujem sa naučiť niečo nové

(Kasl) #1

Ahojte, uchádzam sa o prácu v účtovníctve, bola som dlhšie nezamestnaná, materská, a tak mi muž povedal, nech ostanem doma s deťmi, ale mne už z toho pomaly začína šibať, tak som sa rozhodla, že deti pošlem do škôlky a ja pôjdem do roboty. Avšak nemám skúsenosti poriadne s ničím. Vyštudovala som síce ekonomicky zameranú strednú školu, avšak vôbec neviem narábať s Wordom alebo Excelom, čo sa v tejto dobe požaduje skoro vždy. Našla som si kurz https://www.learn2code.sk/kurzy/online/office ten sa týka office, ale neviem či to môžem aj naraz brať viac. Neviete mi nitko poradiť? napríklad by som si vzala Word aj Power point dokopy.

0 Likes

(Tamka-ke154) #2

Však keď si si našla ten, tak choď do neho. Na čo zbytočne špekuluješ?

0 Likes

(Kasl) #3

tak sa radšej spýtam, záleží mi na názore iných… ALe asi máš pravdu, pôjdem skúsiť, za to nič predsa nedám.

0 Likes

(Trully8) #4

Skús kurzy od google zdarma, keď si dáš do google, kurzy google tak ti nájde čo chceš, to je taká fajn varianta alebo si urob učtovnícky kurz.

0 Likes

(domcica) #5

Zadarmo? Prosím ťa kto ti niečo také dá v dnešnej dobe zadarmo? Nikto :slight_smile:

0 Likes

(Kasl) #6

našla som google kurz ale to nie je o účtovníctve, to je o nejakom marketingu, vela som toho nerozumela ale to nie je to, čo hľadám :frowning:

0 Likes

(renosiac) #7

Uctovnicky kurz si treba zaplatit, je to fajn, naucia ta toho viac ako v skole a dostanes na to papier a niektore firmy to ponukaju, ze nastupis a kurzy zaplatia.

0 Likes

(Tamka-ke154) #8

Presne tak, za to nič nedáš. Keď sa ti nebude páčiť, tak pôjdeš inam.

0 Likes

(Swetluska) #9

hej hej, ale to tak je aj s inymi, mam kamarata ktoremu tak kurz anglictiny platili :wink:

0 Likes

(kubiara) #10

treba ist normalne na urad prace, tam ti daju zoznamy kurzov a vacsinu z nich aj oni preplacaju

0 Likes

(adrena) #11

Na urade prace sa tiez da, ale nemusia mat presne to chces. Ale je to zdarma.

0 Likes