Potrhané väzivo

Ahoj, práve som bol u lekára a ten mi oznámil, že mam pottrhané väzivo na ramene, ako by som to mal liečiť?

A keď si bol práve u lekára a oznámil ti túto diagnózu, nepovedal aj, ako to treba liečiť? Prečo sa pýtaš laikov? To nepochopím.

Každý sa chce uistiť, či mu lekár povedal to čo ostatným :slight_smile: Ja som sa takisto dostal na toto diskusné fórum, zdravie je len jedno - dôveruj ale preveruj patrí aj pre lekárov a pacientov.

Dobrý deň! Aj mne sa stalo, ruka ma strašne bolela. Lekár mi po zrengenovaní povedal, že mám potrhané väzivo v ramene. Užívam tabletky, ale ruka bolí ako šľak. Nemá niekto nejakú inú skúsenosť s podobnou vecou, nemá sa to riešiť operatívne?

Ahoj elinor, ja momentálne tiež hľadám po internetových fórach rôzne informácie a čudovala by si sa, že ako málo ti lekári vedia povedať a ako sú už dnes rôzni pacienti s rôznymi skúsenosťami nadupaní informáciami od rôznych lekárov, som veľmi rád, že žijeme v tejto dobe, lebo kedysi sa to nedalo a veľa ľudí sa muselo spoľahnúť na lekára, ak mali dobrého, tak mali štastie, ak nie, tak… inak najviac otázok napadne človeka keď už nie je v ambulancii pod stresom. Ja len môžem poďakovať tvorcom tohoto webu, lebo dozvedám sa tu samé užitočné veci a toto je tu asi najslušnejšie diskusné fórum, ktoré nie je po anglicky, aké som zatiaľ navštívil.

Dobry den, chcem sa opytat ako dlho sa hoji potrhane vonkajsie vazivo na clenku? Nemam namysli ako dlho to boli, ale ako dlho sa zrasta to vazivo, aby bolo pevne zrastene. Dakujem.