Praca z domu bez namahy

co uz by ti ludia nechceli, robit z domu ale vlastne ani nerobit ale vyplatu samozrejme co najvyssiu a najlepsie aj dvakrat do mesiaca

Anet ale to je normálne, tiež by som to tak brala :smiley:

Práca z domu je super a veľa firiem to hlavne v čase corony spravili, avšak tieto ponuky na prácu z domu sú vačšinou nejake MLM makretingové veci alebo nejake otravovanie ľudí. Je rozdiel pracovať z domu a niečo takéto

tiež pracujem z domu, ale mam to z dovodu korony, takže v podstate som vo svojej praci. Ale musela som si kvoli tomu domov kupit pracovny stol a pracovnu kancelarsku stoličku, aby som nepracovala v obyvačke na gauči

Len ako ti to ide? Ako sa dokážeš sústrediť?

Podľa mňa to chce veľa sebazaprenia

po pravde ja si nieco take neviem ani len predstavit :slight_smile:

Tieto akože overené práce z domu sú podľa mna celkom paska, nikdy na tom nemôžem nejako extremne zbohatnúť, to už by som sa radšej naučila hrať poker a skúšala štastie tam, ako tieto roboty. Ale inak je podľa mna práca z domu fajn, lavne v čase corony :slight_smile:

Láhka práca bez námahy podľa mna neexsituje a je to len mazanie medu pod nos, nič viac :smiley: Nikdy ti nedá nič zadarmo :slight_smile: Ale tak na druhú stranu sú aj dobré práce z domu, ale musíš mať nato nejaky hard skill, ako napríklad porgramovanie, prekladanie atď a potom si vieš slušne zarobiť :slight_smile: Napríklad tu sú aj dobré kurzy na programovanie a su podla mna dosť kvalitné a keď sa to naučíš, tak môžeš kludne robiť aj z domu :slight_smile:

Asi tak, kazda praca podla mna vyzaduje nejake to usilie a ak je to bez namahy tak je to pri najmensom na zamyslenie :slight_smile:

Hmm tak to nie je praca potom

Ale ako verím, že možno sú zamestnania, kde sa človek až tak veľmi nenamáha :slight_smile: Či?

Ako napriklad?? Lebo teda vsade podla mna je nieco :slight_smile:

co mne take prve napadne je vyplnanie dotaznikov. ako poviem, este som take nieco nerobila, ale ci je to namahave, to asi nie.

@ninulik no ak to niekto nerobí poriadne, ale presne len tak za peniaze tak potom áno, asi to je viac menej bez námahy.

Nezdá sa mi to normálne…neverím že môžno zarobitť peniaze za 5 minut…no, ak nie je Bill Gates, samozrejme

ale treba uznat ze predstava je to paradna, ci nie? bez namahy za 5 minut.

Haha predstava hej, ale to ma na mile od reality

a aj sme sa vlastne dozvedeli o co ide?

no tak ja veru nie, no bola by som rada ak by ano