Praca z domu bez namahy

Chces zarabat priamo z domu bez namahy? Staci ti ktomu internet a cas maximalne 5min denne.

http://zarabajme.szm.com

Niečo bližsie o tom… aká práca, za koľko…

Ano mam zaujem, napis dalej…

Ahoj mám, môžeš napísať podrobnosti? Ďakujem…

Studnica, nepiš na stránku ponuky, ktoré nemôžeš splniť. Viacere sme mali záujem, aby si o tom niečo napisala, o aku prácu sa jedná aspon približne, kontakt na teba. Myslím, že len seriozne ponuky by mu mali byť uverejnené.

Tu vám neodpovie, čo čakáte? Je to určite nejaká pyramída, asi budete musieť zakúpiť štartovací balíček a z toho ona má zárobok. Potom budete musieť hľadať ďalších neborákov, ktorí sa tiež nachytajú a kúpia ten štartovací paket, aby ste sa vy zahojili… atď atď, až to raz skončí, lebo už to nebude komu posielať.

pracujem z domu. Od marca mame z 70% home office. Takže som si doma spravila malu mini pracovnu, kde mam kancelarsku stoličku MULTISED - kancelářská židle BZJ 393 - černá a maly pisaci stolik, nič viac nepotrebujem. Je to pre mna ovela lepšie ako pracovat z pri telke v obyvačke

To by som chcela vedieť, aký podfuk pod tým všetkým je!

MARTAN ty si sa hlavne s tou stoličkou došiel pochváliť, čo?

preco myslis? ale tak dobra stolicka je asi polovica uspechu

myslim si, že praca z domu bez namahy neexistuje. Za kvalitnu pracu je dobre zaplatene. A praca z domu dobre platena je iba vtedy, ked je vo forme home officu. Zbytok je patlanie sa v niečom za čon možno ani nedostanete zaplatene

Neviem kto moze byt taky naivny a mysliet si ze daco take jestvuje :confused:

ale veď takých ľudí je veľa, čo by chceli nerobiť a zarobiť

Juuuj toto by sme aj my brali :smiley: Ja s muzom :smiley: Ak na nieco pridete dajte vediet

Pridávam sa k vám teda :slight_smile:

každy vie, že zadarmo vam peniaze nikto neda…podla mna je to blbost

jasne, ze je takto to nefunguje predsa nikde

nie je lepšie sa klasicky zamestnat a ako benefit mat home office? Musite ale potom počitat s tým, že zadarmo vas nikto platit nebude . Ja ho mám 3 dni v tyždni a 2 dni som v kancelarii . Musela som si ale doma kvoli tomu spravit pracovny kutil (stol, kancelarska stolička) . Ma to svoje výhody i nevýhody

leonka ked najst takto pracu to nie je jednoduche, nie kazdy ti da takuto moznost, predsa len je to o tom, co clovek robi ake zamestnanie

Ja sa stále čudujem, že týmto predajcom s hrncami niekto ešte dôveruje :smiley: