Prečo bola zrušená téma Mikulaš Štefan liečiteľ-názory?


(jazminn) #1

Pozdravujem. Chcela by som informáciu, prečo bola zrušená téma v diskusii o liečiteľovi Mikulašovi Štefanovi. Ja som ju založila, ako varovanie pre chorých ľudí…pretože hoci ide o človeka, ktorý je vyštudovaný lekár, je to podvodník, ktorý trpí bipolárnou poruchou osobnosti. Vôbec nemá žiadne dannosti liečiť ľudi svojou vnutornou silou. Vie iba to čo každý vyštudovaný lekár. Od ľudí si vypýta za cca 20 min. 100eur a každému hovorí len jednu diagnozu a to že má choré obličky, pretože tým nič nepokazí…asi tak pre Vaše info.


(Dina) #2

Asi nebola tá téma celkom objektívna :slight_smile:


(jajana) #3

ako vies, ze trpi takou poruchou?


(jazminn) #4

Nebola téma objektívna? Ja som len chcela varovať naozaj chorých ľudí, z ťažkými chorobami, aby nestrácali čas a peniaze. On im nepomôže, lebo je vychcaný podvodník. Môže človek uveriť tomu, že on vdychuje rakovinu do seba a potom ju chodi do Tibetu vypustiť…to ste naozaj taký naivny…? a to čo doporuči objednať si kvapky od firmy Energy, dokáže každý aj bez neho… To čo on robí dokáže iba psychopat…


(alexandriska) #5
  • ktovie prečo ju zrušili keď si chcela len dobre!

(konnvalinka) #6

(Dina) #7

Nie, nie som naivná, neboj!!!


(macca) #8

Netreba veriť všetkému :slight_smile:


(zeimi) #9

Treba si na takychto ludi davat pozor.


(Mim) #10

Bohužiaľ podobná skúsenosť ako má jazminn…
Po 2 rokoch trápenia a chodenia od lekára k lekárovi sme skúsili uvedeného liečiteľa. Síce vyšetrenie trvalo trošku dlhšie, ale suma 100 eur a diagnóza znížená podfunkcia ľavej (či pravej už neviem) obličky. Ďalších 100 eur sme nechali na kvapkách so spoločnosti Energy…+ do toho “diagnostikoval” problémy s imunitou, štítnou žľazou, žalúdkom a vyskočeným stavcom… Keď si pozriete reportáž z reflexu, tak 90% sedí s tým, čo tam diagnostikoval tomu pánovi… na otázku, či je potrebné riešiť obličky so špecialistom povedal že nie :slight_smile:
Nakoniec sme sa dostali k dobrému neurológovi a celý problém je rozlusknutý, vysunutá platnička v krčnej chrbtici…


(Mim) #11

Škoda, že diskusie, kde ľudia písali reálne skúsenosti s liečiteľom už nenachádzam a podľa toho, čo som čítala majú všetci problém s obličkami :smiley: takže uvidíme dokedy tu bude táto diskusia


(Lus Wu Wei) #12

Neviem hodnotit “schopnosti” Mikulasa Stefana, kedze ma nikdy neliecil, ani jeho psychicky stav, ale aky je to muz/lekar/clovek, ked ma 4 mesacnu dceru, o ktoru sa nezaujima (od druheho tyzdna mojho tehotenstva) a vobec so mnou ako matkou nekomunikuje, ani vo vaznom pripade, kedy som od neho potrebovala informaciu kvoli zdravotnemu stavu mojej dcery, ci ma z jeho strany predispoziciu na urcitu chorobu, ktoru jej diagnostikovali. Stacilo by mi len obycajne ano/nie, no odignoroval to ako aj vsetko predtym…a samozrejme na svoju dceru do dnesneho dna nedal ani cent. Naozaj verite, ze takyto clovek by mohol byt tym “Bohom” za ktoreho ho ludia povazuju, resp.za ktoreho sa povazuje on sam?


(magdinla) #13

podla mna nie je na mieste aby sme sudili!