Predstavujeme DENTÁLNE CENTRUM, s.r.o., TRNAVA

Počas terapie našich pacientov používame najmodernejšie prístroje, nástroje, materiály a liečivá. Jednotlivá charakteristika je popísaná v rámci odborov zubného lekárstva.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/941-predstavujeme-dentalne-centrum-sro-trnava

Mam posunute zuby do predu, chcem sa spytat ako by sa mi to podarilo odstranit.
Informovala som sa aj o strojcek, povedali mi, ze strojcek mi nepomoze, lebo mam vysunutu ustnu celust. Mohli by ste mi poradit, kde by som sa mohla v Ziline viac informovat. Vopred vam dakujem. S pozdravom Bandurová

Mám otázku nakolko potrebujem aj ja aj manžel implantát viac kusov nedalo by sa na splátky spraviť? Nemyslela som na roky ale čo ja viem na tri alebo štyri mesiace by som to splatila. Viem že je to dlhý proces. Dakujem

Je možné realizovať u Vás ošetrenie zubov na splátky? Nie celý chrup, len tam, kde sú kazy alebo kde ma niečo bolí. A dá sa aj na veľmi malé mesačné splátky, nakoľko som momentálne nezamestnaná? Ďakujem.

Mam 5 rocneho syna a ten ma velky problem zo zubami. Kazdy jeden zubok ma pokazeny. Ale od augusta zacal mavat bolesti zubov, tak sme na ibalginovom sirupe alebo paralenkach. Chcem sa informovat, ci sa s tym da nieco urobit, ci opravit alebo vytrhnut.

Dobry den… chcem sa spytat… mam parodontozu… zuby mi vypadavaju, ako na beziacom pase… problemy mam od detstva. Chcel by som si dat zuby vytrhat, ktore ostali a dat si snimatelnu nahradu, aby som uz mal pokoj… trpim cely zivot a to mam 36 rokov. Moja otazka znie:Ako dlho trva celkove kompletne osetrenie… myslim vytrhanie a spravit zubnu nahradu? Kvoli praci si nemozem dovolit ostat bez zubov, ake su moznosti, prosim… Dakujem

Poradim